Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elhinni magamról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elhinni magamról, hogy szerethető vagyok?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok, sose volt senkim.


A párkapcsolatot, a randizást mindig úgy fogtam fel, mint ha az csak nekem lenne fontos, és a másik fél úgymond csak "szívességet" tesz, hogy eltűr és szakít rám az idejéből. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy én is lehetek fontos a másiknak! A kezdeményezést is úgy képzelem el, mint egy házaló munkáját, aki örül, ha végighallgatják és nem csapják rá az ajtót rögtön az elején.


2011. ápr. 22. 22:06
1 2
 1/11 Fannig válasza:
Legyen önbizalmad!Az a legfontosabb!Ha nem fogadod el magadat,akkor feladtad.Ne add fel!Mindenkinek van a földön valakije,csak még nem találtál rá.Magyarul nem találtad meg az igazit.Ha az utcára mész,csinosítsd ki magad,mindig az első benyomás a fontos.Ha nem sikerülne sokáig,akkor te szólítsd meg a lányokat!Hidd el menni fog!
2011. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mennyé szikológushó ajde
2011. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem vagy az.
2011. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

És a közelben nincs is senki aki esélyes lehet? Lány barátok?

Sokszor ott van az emberek orra előtt csak nem veszik észre, vagy nem mernek tenni semmit. Pedig veszteni való nincs.

Mindenki szerethető, téged is fog szeretni valaki azért aki vagy, a lényeg hogy ne játszd meg magad, legyél önmagad, őszintén mondd ki amit gondolsz. Sokszor ez nagyon fontos.

Nem vagy megelégedve magaddal valamiért, gondolom a külsőd miatt (is), általában ez szokott lenni az elsődleges... pedig az nem sokat számít.

2011. ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem annyira a külső, inkább hogy nem vagyok nagydumás. Elég szűkszavú vagyok és kínszenvedés egy normális párbeszédet kialakítanom.


Gyakorlatilag senkim nincs. Se lány barát, se fiú barát. Már nagyon nagyon rég óta.

2011. ápr. 22. 22:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor ideje lenne barátkozni, máskülönben soha nem is lesz senkid.

Itt a hétvége, menj el sétálgass, most mindenki ráérős biztos akadnak majd kint magányos lányok is. Én is szoktam egyedül sétálni, vagy padon ülni, és nem bánom ha odajön valaki, mindaddig amíg kedves, nem tolakodó stílusban közeledik.

Ne félj hozzászólni emberekhez. Nem kell hogy menő nagydumás legyél.

2011. ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Önbizalom kell ennyi az egész, hidd el magadról h dominálsz de ne ess túlzásba viccelődj ilyenek, de nem hidd h elsőre sikert lesz bár az is lehetséges, de ebbe bele kell jönni ;). Csak lehetőleg ne nagyon adj ki magadról sok infót, legyél titokzatos, pl. megkérdi a korod tippeltesd meg vele ilyenek.. (21/f)
2011. ápr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
önbizalomhoz siker kell, a sikerhez pedig önbizalom
2011. ápr. 22. 23:52
 9/11 anonim ***** válasza:

vhogy fel kell magadat építeni olvass önismereti könyveket, menny el pszichológushoz (sztem ez egyáltalán nem gáz) lehet, hogy tud segíteni abban h miért lettél ilyen negatív gondolkozású.

Keress olyan haverokat akiknek van önbizalma legalább is annak tűnik.(mert elárulom a nagy csajozos srácoknak sincs önbizalma.)

De majd egyszer úgy is rájössz, h mi az igazi önbizalom...

A másik meg h az eberek 99 % unatkozik nem hiszem h ha te vkivel 2 órát beszélsz belehal

2011. ápr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor szerezz barátokat! Nem tudom elképzelni hogy miért nincsenek barátaid.
2011. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!