Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal lány létemre szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lány létemre szabad nekem egy éjszakás kalandra gondolnom?

Figyelt kérdés
Mindösszesen 16 éves vagyok, közhely, de idősebbnek nézek ki sokkal és az életfelfogásom se azonos a korosztályommal. Azonban, a hétvégi szórakozásaim vége, többnyire egy fiúval záródik (ezalatt beszélgetést, táncot, csókot értek). Nem vagyok szűz. szerencsés voltam, mert olyannal történt akivel szerettük egymást és még csak el se kapkodtuk. De a jóhoz hamar hozzászokik az ember! :D és mostanában már hiányoznak azok a pillanatok. Neveltetésemből és elvi okokból kizártnak tartottam az egy éjszakás kalandokat, de emberektől már egyre többet hallom, hogy ez teljesen megszokott, és nyugodtan csinálhatom, csak halkan és óvatosan. És most már teljes képzavarba vagyok!!!!!!!
2011. ápr. 23. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akinek belefér az csinálja, akinek nem, az nem. Ne azért csináld, mert mások is teszik... Csak ha egyezik az értékrendeddel.
2011. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a jóhoz hozzászokik az ember, egy természetes dolog. De az nem biztos azért, hogy egy vadidegennel olyan jó lenne neked.


Annyira egyébként mégsem lehetsz érett, ha te csak azért teszel vagy nem teszel valamit, mert a társadalom elfogadja vagy sem.


Én nem teszem, és ennek megfelelő párt is keresek magam mellé. És nem azért, mert a társadalom elvárja, hanem, mert én így érzem helyesnek.

2011. ápr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Én csak a nemi betegségek miatt nem csinálom... de ha meg lefekszem olyanokkal akikben bízok és ismerek akkor meg le*urváznak.... úgyhogy a legegyszerűbb barátot keresni.

16L

2011. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Csinálj amit akarsz, csak legyél felelősségteljes (tabletta, óvszer, stb.) Szerintem nyugodtan éld ki magad amíg fiatal vagy, nehogy 30 évesen jusson eszedbe, hogy nem éltél..:S Változik a világ, manapság már korábban érnek a fiatalok, ennyi. Különben is, másnak mi köze hozzá, hogy mit csinálsz?:)
2011. ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Most ha 10 válaszolótól azt hallanád, hogy a tizedikről leugrani teljesen megszokott, akkor leugranál? Azért mert mások csinálják, neked még nem kell majmolnod őket. Vagy ennyire mások irányítanak?
2011. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Lehet te vagy az utolsó normális csaj... de már te is kezdessz áttérni! :S
2011. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!