Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden normális lány foglalt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden normális lány foglalt, mégis hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Van egy tézisem, miszerint minden normális lány foglalt, aki meg nem, az tuti defektes, vagy a kosár alján rothadó alma esete. Ma is az egyetemen zh írásra beül mellém egy lány, mosolyog, édes, elcsevegünk, majd 1 órán keresztül beszélgettünk, teljesen elvette az eszem. A lány kb 20 éves. Hazamegyek, beütöm a facebook-ra, hát nem férjnél van? Haha. És ez megy évek óta, minden nekem tetsző lány, akivel jól kijövök, az foglalt. Szinte tutira. A rib*ncok meg természetesen nem érdekelnek, csak a bájos, helyes lányok. Sajnos ezzel sok fiú van így, csak ők "beelőztek".


Mégis, így hogyan lehet csajozni, társat találni?

23/f


2011. nov. 8. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

"a jó bringákra mások szálltak fel"


ha a csajnak is tetszel nyugodtan hajts rá, kit érdekel, hogy házas? max. ha gyereke lenne tennék le a dologról.


egyébként én is ezt tapasztalom amit leírtál, a jó puncikért meg kell szenvedni! :D


[21/F]

2011. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a konkurencia, de sajnos nem előztelek be. 22F
2011. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Így vagyok én a fiúkkal. És ez olyan rossz?
2011. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Nézz ki jobban, mint a lány párja!
2011. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*!
2011. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Nehezen, mert nőként én meg azt tapasztaltam, hogy a normális férfiak is mind több éve foglaltak. A többinek meg nem is kell hosszabb távra barátnő. Fel is adtam a próbálkozást, de pont aznap, mikor ezt így el is döntöttem, egy menhelyen megismerkedtem a párommal, aki nemsokára a férjem lesz :) Ezzel nem a szívedet akarom fájdítani, csak azért írom, hogy ez abszolút a véletlenen és szerencsén működik sajnos, nem érdemes rágörcsölni. A legváratlanabb pillanatban és helyen találhat rád a boldogság.

23/N

2011. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1. eddig rossz helyen keresgéltél

2. mi az hogy "defektes"? senki se tökéletes, még te sem, szóval ha valami piti kis dolog miatt koptatsz le egy csajt, aki amúgy tök jó fej, akkor úgy kell neked

3."a kosár alján rohadó alma"?!


túl nagy elvárásaid vannak, mellesleg ha megkérdezted volna attól a csajtól, hogy foglalt-e akkor nem lett volna olyan nagy csalódás


még van időd, nem kell erre úgy rágörcsölni

2011. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg normális lány van aki szingli(köztük én is),ugyh nem tudom hová dugtad a szemed.Csak éppen nm veszed észre őket.Sokkal jellemzőbb,h a normális pasik foglaltak.
2011. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%

ma 18:08!


Itt az a fő probléma, hogy normális nehezen talál normálist. A nagy számok törvénye alapján előbb botlik...

Egyébként szerintem is a normális lányok nagy része foglalt. A fiúkból meg Dunát lehetne rekeszteni. 22F

2011. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
30%
Az a helyzet, hogy 40 alatt több fiú van, mint lány. Egyszerűen több születik. Ebből következik, hogy több fiúnak nincs párja, mint lánynak. A nemek aránya 40 fölött fordul meg. Összességében több nő van, de ez amiatt van, mert a nők tovább élnek. Tehát a női többlet öregasszonyokból áll.
2012. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!