Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honan tudom hogy tetszek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honan tudom hogy tetszek egy lánynak? Hogy jelzi azt 1 lány hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Soxor volt már olyan h állitolag bejöttem egy csajnak de én nem vettem észre. Utána mondták hogy mért nem flörtöltem vele stb. Hogy jelzi azt 1 lány hogy tetszek neki??
2009. márc. 5. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
szinte mindig téged figyel ...a közeledben van.csavargatja a haját miközbe rád néz vagy veled beszél...próbál veled szemezni stb......
2009. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

nem tud mit mondani mm zavarba van ez nállam abba jelenikmeg h nem tom önmagam adni ha egy sráccal beszélek aki tetszik.

de am téged néz

közeledbe van

beszélgetni próbál

2009. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Énis lány vagyok én ugy jelzem egy fiunak hogy oda megyek hozá ha a lány nem mer odameni meny te oda hozá..s mikor beszél veled egy lány zavarban van elpirul vagy fére néz mikor beszéltek:)mosolyog egyfojtában nem tudja mit kel tenie:) Észre leet veni csak figyelj:)

L/14

2009. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Hi, én is lány vok, és igaz h bámuljuk a srácot, ha tetszik, mert szemezni akarunk veletek, de titeket ez zavar általában és elriaszt szal nem tudjuk h mit tegyünk nehezen álljuk meg h csodáljunk titeket a teremtés koronáit.

Tényleg, titeket fiúkat tényleg ennyire zavar, ha figyelünk titeket?

(Jujj, de sokat használtam azt h titekewt)

2009. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

jaj hat konnyen :P

de figyu ha egy csaj nem nez rad egy masodpercre sem v vlmi tudd hogy akkor is tetszel neki

szal zavarba van es azert nem nez rad

me ha nem tetszenel neki a szemedbe nezne magat adna s hulyeskedne

de igy lehet hogy mond egy par hulyeseget

mer zavarba van



na ez en lennek:))

L/14

2009. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Hali én is lány vok.Nekem ha valaki tetszik ugy csinálom hogy rá nézek de amikor össze akad a tekintetünk én leveszem de néha ott ragad.Ez másoknál is előfordul.Ha beszélgettek és elnéz és csin.valamit s közben mindig mosolyog az azért van mert tetszel neki.
2009. dec. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ujhelyi Attila válasza:
Egyszerű látod hogy néz egy lány rámosolyogsz és ha elpirul mosolyog elnéz akkor biztos tetszel neki és már mehetsz ids udvarolni:)
2012. márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

1. Mindiig téged néz

2.Szeret a közeledben lenni.

3.Mindig jókedvű folyton nevet ha ottvagy.

4.Ha pl. elmegy a barátaival valahova (mozii meg ilyenek) akk ált.ba téged is hívnak...De ezt legtöbbször nem az a bizonyos lány kérdezi meg hanem vmleiykbnője..

5. Ha pediig neked tetszik egy lány és azért kérdezed...akkor mondd megnekii ha megkéreed hogy ne mondja senkiinek, a legjobb bőinek elmondja de akk is csak egy kis társaságban marad meg ez az egész.

2012. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hello!En is a kerdezo problemajaval kuzkodok es azt szeretnem tudni hogy a feltetelek kozul amiket valaszba irtatok ha vmelyik nem teljesul attol meg tetszek neki?
2013. aug. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!