Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedhet az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhet az ember nagyvárosban? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Nah most fogok elkezdeni avárosba járkálni (Budapest) mert felvetek egy belvárosi gimibe!És azt szeretném kérdezni hogy lehet ismerkedni egy nagyvárosban ?Eddig nem igazán ismerkedtem mert a körülöttem lévők mind gyerekkorom óta ismertek és ez őket és engem is zavart, de tom hogy lesz fölöttem "járó"(évfolyam)fiúk de ha netán máshol imerkednék...nah mind1 csak azt szeretném tudni hogy ,hol, ismerkedjek úgy hogy ne egy pedofolt vagy egy olyan embert fogjak ki akinek egy egy alkalomra kell az ember?? 15/L (visszahúzódó típus vagyok)
2011. ápr. 24. 02:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Pedófolt:)

Ezt még nem hallottam.Valami sportot kezdj el és ott ismerkedhetsz.

2011. ápr. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

XD :P bocs szar a billentyűzet! :D

Azért köszi

Javítom: +pedofilt

2011. ápr. 24. 03:04
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem kijavítani akartalak,mert pedófolt lehet pl olyan hely ahol egy csomó felnőtt kanos fickó van,akik simán rád mennének,kezdeményeznének.

Azt hittem direkt írod így:).

2011. ápr. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Lol ez haláli !!! te az első komidnál is halálra röhögtem magam de ez!! sírva röhögök komolyan XD
2011. ápr. 24. 03:13
 5/18 anonim ***** válasza:
Geccc. Fel mész iskolába, ha jól olvasom, akkor ugyan hol ismerkedhetnél vajon?
2011. ápr. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
de most komolyan nem vettem rossz néven. inkább vicces :)
2011. ápr. 24. 03:13
 7/18 A kérdező kommentje:
ááháh nem tom ...
2011. ápr. 24. 03:14
 8/18 anonim ***** válasza:
Na ugye.
2011. ápr. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Johhh elismerem hülye kérdés volt
2011. ápr. 24. 03:17
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát ja. De ha szarkasztikus akarnék lenni azt mondanám hogy ismerkedj a Keletinél, király hely ; )
2011. ápr. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!