Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarnak, illetve mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarnak, illetve mi alapján állnak szóba az ember fiával a mai lányok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy már csak a magas, jól szituált, menő verdával rendelkező pasikra buknak, vagy mi az igazság e téren? Akadnak még "normális" csajok is?
2011. szept. 29. 17:25
1 2
 1/12 krvua ***** válasza:
a bunkókra.
2011. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezek közül nálam csak egy az, ami a külsőt illetve lényeges:hogy magasabb legyen nálam:)

Amúgy r.ul nem érdekel, hogy valakinek milyen autója stb. van, ha egy tapló..

20L

2011. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Komolyan, az ilyen általánosító emberek nem tudom mit várnak...Társaságomban több normális lány van, sőt az összes jófej, humoros, dolgozik, vagy tanul, esetleg mindkettő.


Sőt, ha jobban megnézem több csaj ismerősöm melózik, mint srác.


25/F

2011. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen és még azt kihagytad hogy legyen facebookod amin rózsaszín pólóba feszítesz egy utcán parkoló bömös elött XD


Amúgy hidd el akadnak még "normális" lányok,csak keresni kell. De persze szerencse is kell hogy a sors az utadba sodorja.


22/f

2011. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor állnak veled szóba, ha van FILA táskád.
2011. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


17.33:ilyen face profilra gondoltál:)

2011. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nálam számít a külső, de ha beképzelt akkor pl nem érdekel,legyen kedves, szórakoztató,bírja a csacsogós lányokat, nem kell h kocsija legyen, előny ha egyetemista h megértse h suli miatt kevés a szabadidőm
2011. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. szept. 30. 22:21
 9/12 anonim ***** válasza:

El vagy veszve, ha ilyen kategóriákat állítasz föl. Vannak nők, akik kimondottan csak az anyagiakat nézik, de azok a földi halandóknak érinthetetlenek, én azokra rá sem néztem soha, ha ilyet éreztem.


A jó hír az, hogy a nőket több dologgal meg lehet fogni, ellentétben a férfiakkal, ott 90%-ban a külsőt nézik. Amiben erős vagy azt erősítsd. (Duma, kinézet, pénz, e beszólogatás, stb.)

2011. okt. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam és a barátnőim körében osztatlan sikert arat egy fiú kedvességével, figyelmességével és romantikusságával (és ez nem azt jelenti hogy nyálas!). Mondanom sem kell hogy egy modell a barátnője.(sajnos már lecsúsztam róla:()Amúgy szerintem alapvetően ha van az embernek önbizalma és nem nagyképű azt megérzik a nők. Vannak olyan fiúk akikben a kisugárzásuk fog meg. Még ha nem is néznek ki annyira jól akkor is. Egyébként pedig szerintem egyáltalán nem pénzfüggő hogy kibe szeret bele az ember, a szívünket nem irányíthatjuk :)
2011. okt. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!