Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most nőnapkor lesz az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nőnapkor lesz az első randink egy rocker csajjal. Ti milyen programot szerveznétek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

hát ha rocker szerintem nem valami romantikus vacsorára vágyik...

a te zenei ízlésed milyen? mert egy rock koncertet biztos díjazna:D

2009. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rocker, de semmi bajom velük. Néha azért meghallgatok egy kis Tankcsapdát. Koncert nem lesz a városban.
2009. márc. 5. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
akkor mozi... egy jó kis horror :)
2009. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
első randin a mozi felejtős. Sztem. Sétáljatok, egy parkban, vagy erdőben, vagy vhol, és vidd el a kedvenc helyedre! Ez lehet egy pad, ahol gyakran ültél kissráckorodban, vagy egy pub, ahova a barátaiddal szoktál beülni, vagy egy fa, amire mindig felmásztál... Vmi extrém, izgalmas helyre :)
2009. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Április 10 GÉNIUSZ koncert a PECSA-ban! Előzenekar: KFT
2009. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Sétáltok egyet valami szép helyen, parton vagy parkban, aztán elmentek iszogatni egy jó kis rock kocsmába (már ha elmúlt 14). Hát nem tudom, én is rocker vagyok és csaj, általában a kocsma a randihely nálam. Nem azért mert alkoholista vagyok, hanem mert jó a zene meg a hangulat.
2009. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hm...azert ne hidd azt hogy erzeketlenek es nem romantikus alkatuak a rocker csajszik:)

En regebb csak rockot hallgattam, mindenfelet vegyesen, a parom is mondhato rockernek (vagy inkabb olyannak aki csak rockot hallgat) megis szeretunk romantikazni...ugyhogy ne itelj elsore, majd szepen lassan rajossz, mi az ami tetszik mindkettotoknek. az elso randi amugy sem szokott jol sikerulni:P (megsugom) de a masodik annal jobb:D es az utana kovetkezok:D

De menjetek szerintem is a szabadba valamerre, meselj neki:)

ha esne az eso akkor uljetek be valami szolid helyre, ahol nem nagy a zsufoltsag:)

18 eves lany

2009. márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
a séta a legjobb, én is azt szeretem.:D Valami jó kis eldugott helyen, ahol fel tudtok szabadulni, én konkrétan szeretek össze-vissza szaladgálni, meg ugrálni,, olyan jó érzés.:D
2009. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy koncertre vidd, meg hogy nem vágyik romantikus vacsira akkora hülyeségek, hogy hihetetlen, ne is hallgass rá. Attól, hogy rocker, még nem egy másik faj, ugyanúgy ember. Azontúl, hogy néha koncerteken tombol, meg mondjuk fekete cuccokban jár, még ugyanúgy lehet romantikus, ez csak egy általánosítás amit a többiek csinálnak. Sétáljatok, beszélgessetek, esetleg igyatok meg valamit meg ilyesmi. Add önmagadat, és meglesz.
2009. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!