Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudassam vele, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam vele, hogy nem olyan vagyok, mint amilyennek Ő hisz?

Figyelt kérdés

Egy sráccal három napig együtt síeltünk,és ez alatt az idő alatt sokat beszélgettünk.Biztos,hogy megbántottam valamivel(nagyon fáradt voltam és rossz kedven volt),de csak sejtem hogy mivel.Szeretnék tőle bocsánatot kérni,de nem tudom,hogy kellene.Iskolatársam,de a síelés óta nem beszéltünk.Nem tudom elfelejteni.Mit kellene tennem?


KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!


2009. márc. 5. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess el vele őszintén,és tisztázzátok,hogy mivel sértetted meg.
2009. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ohh,köszi,válasz 3 perc alatt:):)

köszi a tippet:)

egy.másnak is ez a véleménye?

én 15,Ő 16

2009. márc. 5. 18:39
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Vedd a bátorságot ahhoz, hogy odamenj hozzá! A legjobb, ha ezt a dolgot személyesen beszélitek meg, és bocsánatot kérsz tőle. Ha elfogadja a bocsánatkérésed, sztem (nem azonnal persze..) de jóban lehettek ismét. Továbbiakban figyelj arra, hogy ha már ennyire szereted őt, akkor az aktuális hangulatod ne befolyásoljon abban, hogy hogyan viselkedsz vele. :)
2009. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem smárold le.. az mindig bejöN :D
2009. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vagy a legjobb, hogy:

húzd fel a pólód és ne legyen rajtad melltartó. Aztán smárold le. Tuti lesz a siker. :)


Egyébként meg a kérdésedben adod a választ:

Igen beszélned kell vele. Marha egyszerű. Odamész hozzá és elmondod, hogy nem úgy gondoltad. De valószínű nem fogja érdekelni. Hacsak nem tetszel neki, mert akkor más a szitu.


25/f

2009. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

kösssszzzz...

köszi minden együttérzést...

a 2. válaszolónak tényleg köszönöm:)

2009. márc. 5. 21:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel feltetted ezt a kérdést értelemszerű hogy fontos Neked, hogy jóban legyetek! Legyen szó bármilyen kapcsolatról(barátság, szerelem) fontos, hogy megbeszéljék a felek a problémáikat. Egyszerűen hívd el egy nyugis helyre, ahol őszintén elmondhatod neki, hogy Te nem ilyen vagy, és bár tudod, hogy a rossz hangulatodat nem szabadna másokon levezetned, ez neked akkor nem sikerül...stb. A lényeg az, hogyha tényleg látja rajtad, hogy megbántad, akkor biztos megbocsájt!


Én is bántottam már meg nagyon-nagyon keményen egy fiút, és én bocsánatot sem kértem, még nekem állt feljebb. Aztán megismertem őt és barátok, majd később szerelmesek lettünk. Csak hosszú idő után mondta el, hogy neki mennyire fájt az a bizonyos dolog, amit én 3 éve csináltam...Örök tüske marad ez kettőnk között.


Minnél hamarabb tisztázod a dolgokat, annál jobb.


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi Tündérlány:)
2009. márc. 6. 14:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia szerintem is beszélges el vele tisztázátok ezt a dolgot..:)

L/14

2009. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!