Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudassam egy csajjal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam egy csajjal, hogy tetszik és nagyon "bejön" nálam?!

Figyelt kérdés

Én 17 éves vagyok ő 16.


egyébként ilyen félős gyerek vagyok először.. de ha már valakit ismerek akkor nincs már semmi gond.. :)


2011. okt. 4. 06:17
 1/8 depp81 ***** válasza:

Hát semmiképpen se facebookon :D

Hívd el sétálni vacsizni, vagy csak egy italra. Ha akarja észreveszi hogy tetszik neked :)

2011. okt. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ilyen vagyok ha már mellette vagyok és beszélek megnyugszom. Most nehogy oda menj hozzá egy gitárral és énekeld hogy szeretlek Julia XDD Ha nekem bejön egy hölgy akkor rengeteget beszélgetnék vele.Nem tudom mennyit szoktatok beszélgetni mikortól van ez így Ha már sokat beszéltetek és tényleg megkedvelted ( nem csak a feneke miatt:P ) akkor hívd el valamerre érezze hogy többet akarsz mint barátság ha elmegy az elsőre az nagyon jó (de ezt el is tolhatod ) Bókolj neki sokat DE NE AZT Hogy csini vagy meg hogy jó a hajad ezer meg egyszer hallotta már ezeket. Ha beszélgettek PL: és mond egy poénos dolgot mond hogy nem is tudtam hogy ilyen vicces is tudsz lenni vagy ha komoly dolgokat beszéltek látom csak 16 vagy de már elég érett arra hogy komoly dolgokról is beszélhetünk Így nem azt sugallod hogy neked csak a kinézet a lényeg (ilyeneket tudok még ) De nézd az ő jeleit is (testbeszéd) Ha meglát akkor mosolyog te is mosolyogj mikor leültök beszélgetni nézd hogy ül áll csak rád figyel-e Figyelem légy mindég poénos ha a hölgyet meg tudod nevetni nagyon jó vagy nála.Randin ekkor már lehet éreztetni vele a külső dolgokat is simogasd de előtte játssz a kezével (vannak ilyen játékok)Ha poént mond akkor vállát is megérintheted huh ez nagy volt így nem egy idegen fogja meg csókolni randi végén Randi végén pedig fixálj le egy másikat és így már közelebb vagytok egymáshoz :P

Ha kell még valami írj !!!!!!!

Önbizalom növelőnek XDDDD

http://www.youtube.com/watch?v=yWZgsPwUd10

2011. okt. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaj fiú erről a testbeszédes és minden egyéb ilyesfajta dolgot felejtsétek el mert az összes lány ismeri ezeket kb 10 éves kora óta és manipulálja is ahogy kell;)


A kérdéshez: hívd el randizni... ! Ha személyesen találkoztok akkor ha ügyes nem vagy nem is kell semmit mondanod észre fogja venni, hogy odáig vagy érte. Esetleg öleld meg, hivd el a találka végén megint, irj utána smst, bókolj, legyél érdeklődő stb... ezek segithetnek még:)

2011. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

háát... köszi. :)


látásból már ismerem egy ideje de csak köszöngetni szoktunk egymásnak.. "nem merem" megszólítani :( félek vagy nem tom mi :(


itt-ott fb.-n szoktunk irogatni .. ha irogatással lehetne csajozni akkor már meglenne :D



* nem csak a "segge" végett tetszik nekem.. úgy ahogy van egészben :) <3


láttam már sok csajt.. de még ennyire egyik sem fogott meg..



suliba volt ,hogy annyira elgondolkoztam róla... (ő járt a fejemben)..

tanár 2x rám szólt és nem figyeltem.. padtársam lökött meg ,hogy figyeljek :D

2011. okt. 4. 20:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki :) Egyszer-kétszer lehethogy elküldenek a búsba, de a technikád egyre csak fejlődni fog, mindig jobban és jobban fog menni a történet. Hidd el, tapasztalatból mondom. Én is ilyen félős voltam régebben, most meg gyakorlatilag bármilyen fullos lánnyal képes vagyok leszervezni egy randit, ha nagyon akarom. Ott meg ugye már kettőn áll a vásár. Szóval csak vágj bele, először nehéz lesz, de a sikerek jönni fognak :)
2011. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ha jól értelmeztem kudarcok eleinte, majd egyre jobban fog menni, egyre több siker... csak hogy mire elérnél odáig nem lesz már romokban az önbizalmad? (a kérdező kérdésében teljesen ráismertem önmagamra és a szituációra amiben én is vagyok)
2011. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig élőszóban lenne a legjobb.

Próbáld meg normálisan összeszedni a gondolataidat, akár be is "gyakorolhatod". :-)

És nyugodtan lehet az az első mondatod, hogy nagyon zavarban vagy és tartasz ettől a helyzettől.

Majd vágj bele.

Legrosszabb esetben nemet mond. De jobb ezen túl lenni. Mert, ha szimpatikusnak tart, megkönnyebbülsz.

Ismerem az érzést, én is ilyen voltam.

2011. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezd el beszélgetni vele. Akár olyan felszínes témákrol is, mint az idojárás, vagy ha van valami kozos ismeros, kozos téma, akkor annál konnyebb, kezdheted azzal. Le kell kuzdened a félelmed, anélkul nem mész sokra nála. Kérd el például a Facebook nevét, Msn azonosítoját, ott is felveheted vele a kapcsolatot, az mégis konnyebb, mint személyesen beszélni vele, és valamilyen szinten megismerheted őt ott is, azután pedig konnyebb elhívni sétálni, egy kávére, vagy valami. Persze, eléggé személytelen, de ha ugyes vagy, valamilyen szinten irányítod a beszélgetést, olyan témákat hozol fel, amivel utalsz arra, hogy tobbet akarsz, mint barátság, már haladás. Bokolj neki, igen, képernyon keresztul is lehet.
2011. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!