Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy partiarc mit akar egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy partiarc mit akar egy visszafogott lánytól, aki nem jár bulizni?

Figyelt kérdés
Mert szerintem semmi közös nincs bennünk.
2011. ápr. 25. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ellentétek vonzalma, tapasztalatcsere.
2011. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
haha . azt mondják az ellentétek vonzzák egymást ? vagy nem ezt mondják?: D nem tudom .
2011. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is pont hasonló szituációba voltam, de megmondtam a srácnak, hogy túlságosan különbözünk,inkább hagyjuk az egészet.ő azt felelte rá, hogy tudja, de attól még megpróbálhattuk volna.
2011. ápr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ellentétek tényleg vonzzák egymást, és itt a vonzáson van a hangsúly. De hosszútávon nem valószínű hogy jól működik.
2011. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog,hogy Te mit gondolsz a kis agyaddal.A lényeg,hogy ez a két ember úgyis összejön,ha a közös hullámhossz és vonzalom megvan.A többi nem számít,megoldható bármi.

Hozzátenném,hogy én elég visszafogott nő vagyok,mégis a vagányabb férfiak jönnek be,és általában azoknak tetszem ,azokkal gabalyodok össze (a vagányság alatt nem a nagyképű műmájer típust kell érteni).Nem érzem úgy,hogy ez akkora tragédia lenne.Alakult ki már ilyesmiből tartós kapcsolat is.

2011. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért az emberek kölcsönösen alakítgatják egymást. Lehet ez még sikeres párosítás is. Tudok rá példát: a sajátomat.



21/F 19/L

2011. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogadásból megdugni, bálkirálynőt faragni stb.
2011. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet pont ez tetszik neki benned, mert elég sok particsajt látott már. Az biztos, hogy itt neki kell bizonyítani.
2011. ápr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!