Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti szoktatok leszólítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktatok leszólítani fiúkat? És miért nem? :D

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Mert a lányok 90%-a olyan mint egy farönk a földön hever és várja hogy felvegyék.....
2011. okt. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Azért nem, mert ha annyira tetszek neki, akkor valószínűleg majd leszólít. Ha én tenném, és beégnék, akkor nem elég, hogy túl könnyű prédának tűnnék, esetleg nem tetszenék neki, lehet, hogy nyomulósnak tartana, és még el is utasítana. Nem kockáztatok. Viszont ha valaki leszólít, és szimpatikus, akkor elég nyitottan tudok vele viselkedni, beszélgetni. 15/L :)
2011. okt. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

A kérdés szerkezetéről egy vicc jutott eszembe :D


Szovjet katonai kérdőív:

1. Ki a példaképe?

2. Miért pont Lenin?

2011. okt. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Mert ez a férfiak dolga. Ha még ehez is töketlen vagy, minek akarsz barátnőt??
2011. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

egyeértek a 15L-el és az utolsóval


14L

2011. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Na megszólaltak az érett, erkölcsös 14-15 éves jó kislányok, akik ha úgy adódik, simán leszopnak bárkit egy diszkóban.

Miért nem szólítanak le fiúkat?

Azért, mert arra hivatkoznak, hogy ez a férfi dolga - ez egy kellemetlen rész, az esetleges visszautasítás miatt, ezért nem is verik érte az asztalt az egyenjogúság követelése közben - és mivel szerintük a férfi egy rozsdamentes, érzéketlen robot, ezért el kell viselnie a sokszor tahó és sértő visszautasítást. Ellenben, ha egy nő 100 évben egyszer kezdeményez a szó hagyományos értelmében, akkor vérig van sértve, ha visszautasítják és tele sírja a párnáját.

Azután jön a vadász és a préda baromság, vagyis a férfinak kell levadásznia a nőt. Rendben van, én vagyok a vadász, de akkor kuss van és az lesz, amit én mondok. A lelőtt szarvas sem mondja meg a vadásznak, hogy hova akassza ki a trófeáját nem?

2011. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
én minden pasit leszólitok mert kell a pénzt . óránként 10ezer , a 67es úton meg lehet találni . KELL A PÉNZ . Üdv : sp
2011. nov. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Leszólítani ugyebár idegeneket szoktak. Én sem örülök annak, ha vadidegenek odajönnek hozzám, ezért nem szólítanék le senkit. Viszont kezdeményezni igen is szoktak a lányok. Pl. ha nekem megtetszik valaki, akkor igyekszem közelebb kerülni hozzá, beszélgetni vele, megszerezni az msn-címét, aztán idővel így kiderül, hogy én is tetszek-e neki. Volt, hogy összejött a dolog, többször is volt, hogy nem, mi is eshetünk pofára. 21L
2011. nov. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A lányok is nyugodtan kezdeményezhetnek. Persze erre sokan azt mondják, hogy az gáz, meg hogy így könnyű prédának mutatja magát. Nem úgy kell odamenni, mint egy hivatásos, és máris nem gondolja senki, hogy könnyűvérű...
2011. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!