Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A magyaroknak általában nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyaroknak általában nem jönnek be a cigányok, a cigányoknak bejönnek a magyarok?

Figyelt kérdés

komolyan azt hiszik hogy menő az hogyolasznak hiszik magukat? végülis lehet látni hogy valaki cigány e vagy olasz... meg mondjuk a vezeték nevük is árulkodó, a cigány jánykáknak tényleg bejön hogy a kant lakatos rikárdónak hívják

és úgy feszít végig az utcán hogy olasSzóssan nyomóm gyerekök

tehát én nem a rendes hanem az ilyen fogyatékos cigányok randizási szokásai felől érdeklődnék... :D


2011. ápr. 26. 01:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a romákat hajtja a vérük. Ha bevállalósabb a magyar lány, akkor simán összeakadhat egy romával, mert mindkettőt hajtja a vére...
2011. ápr. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
A cigányoknak minden bejön: cigány, magyar, birka, kecske, saját anyja, húga...
2011. ápr. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

lol

+1

2011. ápr. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ajj most kom jöjjön má egy rasszista azt beszélgessünk erről:(
2011. ápr. 26. 01:39
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Én nem vagyok rasszista meg ahogy te is írtad ezek közülük is a nem normálisak, de az tény, hogy több ilyen cigányt látni mint akármilyen más nemzetiségű/féle embert... Az már csak hab a tortán, hogy ahogy előttem is írták igen, van egy réteg akár magyar csaj is akinek ez jön be.
2011. ápr. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

rendesen szégyellem magam hogy magyar vagyok.

énis akarok bmw-t, aranyfuxot meg menő ruhákat. de ez szinte csak a segélyes cigányoknak sikerülhet..

2011. ápr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ha Magyarnak bejön a a retek akkor már gond van!

A cigánynak meg tényleg mind1 minden az fűvel fával bokorral csak hogy szaporodjon. Én személyszerint szidom az öszest nem nézem!XD

2011. ápr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Múltkor mentem az utcán a kis magassarkú cipőmbe, szépen kiöltözve, jött velem szembe 5 retkes cigány, és az egyik beszólt, h "de csúnya vagy..." Áh, nagyon ideges lettem...ment velük még 2 cigány csaj, 1000X rondábbak voltak nálam...aztán rájöttem, h kár idegeskednem, mert nem nekik akarok tetszeni, hanem a barátomnak, aki Magyar!!

Undorító, amikor szép, normális magyar lányokat látok a gané cigányok oldalán...pfujj

2011. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Teny is valo h vannak ilyen normalatlan ciganyok de en talalalkoztam szep cigany lanyokkal es kulturaltakkal is olyannal is aki magyar cigany es szep volt de ay ilyenek nagyon ritkak de vannak meg mindig es nem koszosak nemelyikuk.. en nem birom amugy az ilyen rasszista magyarokat (tisztelet a kivetelnek) magyarokbol is vannak normalisak...
2014. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
bocsi ay ekezetekert elrontottam valamit a laptopon es nincs ekezetem bocsi megegyszer.
2014. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!