Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csalódtam egy pasiban. Akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam egy pasiban. Akarhat valamit, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy találkozóm egy fiúbarátommal. Úgy tűnt nagyon akarta a találkozót, csak nem értem rá többször. Úgy éreztem azelőtt hogy van valami, valami lesz, de nem mondott semmi többet. Még rá is kérdeztem a végén, hogy miért akart ennyire találkozót, kivágta magát hogy csak találkozni, beszélgetni stb.

Ez viszont elkedvtelenitett, csalódást érzek. Nem tudom, hogy akarjak e vele találkozni?


2011. ápr. 26. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem menj el!
2011. ápr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
te tudod
2011. ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az en velemenyem szerint meg azert mondta azt, hogy csak beszelgetni akart, mivel nem mentel el a talalkara es ebbol o lehet azt szurte le, hogy azert nem mentel el, mert nekem o nem tetszik. Lehet, hogy ezaltal o is csalodott.

Ha tetszik, akkor kozeledj felem most te, es ha latod, hogy nem veszi a lapot, akkor ne torodj tobbet vele. Amugy meg tudod, ami nem ol meg, az megerosit! Sok sikert!

2011. ápr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

látszik még fiatal vagy és egy kicsit tapasztalatlan még:)

de szerintem találkozz vele.

2011. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs ellenedre akkor találkozzatok. Legfeljebb nem lesz semmi.
2011. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TOMAtm ***** válasza:
most mit vártál h azt mondja h meg akar d*gni?lehet h tényleg csak jobban meg szeretne ismerni hátha összejöhetnétek(nem egy éjszakára,bár ki tudja).döntsd el h te meg szeretnéd e ismerni vagy nem.bár szerintem egy esélyt megér hamár elhívott.
2011. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, miért lennék fiatal??
2011. máj. 12. 23:30
 8/8 anonim válasza:
A kapcaolatok mindig beszélgetésekkel indulnak
2017. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!