Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon zárkozott vagyok, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zárkozott vagyok, mert már sok emberben csalodtam és csúfolnak a külsöm miatt. De viszont van aki azt mondja szép vagyok. És az a kérdésem hogy legyek nyitottabb és hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés
L/15 (kort és nemet léci irjatok)
2011. aug. 1. 18:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
15%
én is hasonló 16/F privi?
2011. aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Ilyen idős koromban hasonló gondjaim annak,most imádnak a férfiak.

A nyitja csupán annyi,hogy találd meg a stílusod,rakd rendbe magad külsőleg és megjön az önbizalmad is.

Nem ördöngősség.

2011. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
voltak*:)
2011. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) és jó neked :))
2011. aug. 1. 18:40
 5/25 A kérdező kommentje:
De hogy kell megtalálni a stilusom ?:O
2011. aug. 1. 18:40
 6/25 anonim válasza:
Tudom, hogy nem könnyű, de próbálj meg nem törődni a csúfolódásokkal. Azokra hallgass, akik jó szándékúak. Ha bátortalan vagy, talán kérj segítséget a barátnőidtől, menjetek el együtt szórakozni, úgy hátha te is lazább leszel :) 22/F
2011. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Még egy gond!Nem nagyon vanak barátaim ... :(és az ketö is elég félös mint én xD :$
2011. aug. 1. 18:45
 8/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ilyen zárkózott vagyok, sajnos engem is csúfoltak annyi idős korom környékén, sőt még egészen 18-19 éves koromig is, ezért nincs is barátnőm még most sem, pedig már 21 vagyok, annyira elment az önbecsülésem, hogy nem hiszem el, hogy tetszenék akármelyik lánynak is. Igazából szeretek egyedül lenni, de a szexuális vágy az jelenti a gondot csak.


Amúgy meg lehet, hogy nem is vagy ronda, csak azért mondják, mert irigyek, de látják, hogy nem vagy egy visszapofázós nagy ellenfél, ezért akarnak még inkább leásni téged a sárgaföldig úgymond.


Ha akarsz privátban nyugodtan írhatsz, szívesen beszélgetek rendes emberekkel, főleg, ha látom, hogy hasonlítunk is valamiben. :)

2011. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Én fodrász tanuló koromba olyan körökben mozogtam akarva-akaratlanul,ahol sok csinos(és öntelt,de az mellékes:D)nő volt,egész nap a szépségápolásról halgattam a legfrissebb híreket,mi a trend,ki hol vett olcsón jó cuccot,kinek milyen haj áll jól stb.

Az a legjobb,ha egy olyan lányt kérdezel akit sokan szépnek látnak és Ő elmegy veled vásárolni,elmondja mi állna jól neked és a te izlésedhez igazítjátok.

Nem kell pics*ának lenni,de öltözködj nőiesen,ha kell sportolj(szerintem sosem árt,az egészséged érdekében is)

Nekem pl nincs túl nagy mellem,de extra kerekre formáltam a popsim helyette:) A hajad legyen ápolt és passzoljon az arcformádhoz.A sminked emelje ki a szemed,de ne legyen túl erős vagy mesterkélt.

Szerintem az mindenkinek jól áll,ha a vízvonalat(szemed belső része)kihúzza fehérrel,alatta picit feketével,egy kis szempillaspirál,esetleg pirosító(nem sok,csak lehelletnyi)

Nézz meg pár sminkes és divatblogot,ebből ötleteket meríthetsz.A szemöldök is sokat ront agy javít az arcodon,azt bízd kozmetikusra.

Igyál sok folyadékot és törődj a bőrápolással is.

Így nem nagyon tudok segíteni látatlanba,de ne felejtsd el,hogy mindenkiből lehet manapság jó nőt csinálni.

Nekem ez fontos,mert mint írtam,amikor olyan idős voltam mint te,rengeteget csúfoltak,pl volt egy fiú aki nem akart mellém ülni,hiába mondta neki a tanár...na tavaly az a fiú bepróbálkozott nálam és olyan jóleső érzés volt finoman elküldeni a francba a régi sérelmeimért:D

Itt is sok építő kritikát írnak és hasznodra állna,ha tennél fel egy képet.Viszont megértem ha nem akarod,sokszor elég bunkók másokkal és nem kellemes ha az ismerősök felismernek:S Bocsi a regényért!

21/L

2011. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
ez a szivást végre valaki privibe hiv és nemtok neki küldeni :(( email -.-"
2011. aug. 1. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!