Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy érzem, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy mindenki sajnál, hogy milyen ronda vagyok, aki meg kedves, az is csak sajnálatból szórakozik velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon alacsony az önértékelésem.Zárkózott és csendes vagyok.
2011. ápr. 26. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyomass fel egy képet. Majd mi megmondjuk a frankót.
2011. ápr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ronda nő nincs, csak elhanyagolt...

Vágass egy jó frizurát, szedd ki a szemöldököd, kicsit alapozózz meg sminkelj, és dobd ki a cicid. Ha meg dagi vagy fogyózz egy kicsit:)

mindjárt nem fog senki rondának látni:)

2011. ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vörös vagy? Na várjál, még egy lényeges eszembe jutott, és lány?
2011. ápr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó,szóval az van,hogy diétázom meg sportolok,és igényes vagyok,de ettől még nem érzem magam bombanőnek.Utánam szoktak szólni parasztok is,meg mosolygnak rám fiúk,meg ilyenek,tehát elvileg ezek alapján nem vagyok csúnya,de én mégis annak tartom magam!Értitek?
2011. ápr. 26. 16:31
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vörös,barna!Lány amúgy!
2011. ápr. 26. 16:34
 6/10 anonim ***** válasza:
És nincs egy épkézláb férfi abban a városban? Hol laksz, egy szigeten?
2011. ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Erre nem tudom mit mondjak....Meg miért jár mindig az a fejemben,hogy csak gúnyt akarnak űzni belőlem,mert nem vagyok elég szép?!:(
2011. ápr. 26. 16:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézz meg egy nálad jóval csúnyább lányt amint megy kézenfogva a párjával, látni fogod hogy a srác nem mutat a háta mögött csurit, hanem nagyon is komolyan gondolja.

Akkor téged miért ne szeretnének?

2011. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Néha én is ezt érzem, pedig nem volt még olyan, hogy egy fiú átvert vagy rondának nevezett volna... Mégis mindig eszembe jut ha egy fiúval beszélek, aki tetszik nekem, hogy vajon fogadott valakivel, hogy velem beszélgessen? meg ilyenek... :/
2011. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez a helyzet:S


/L

2011. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!