Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Csak szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Csak szórakozik velem? Most mit jelentek neki?

Figyelt kérdés
Tegnap megismertem egy srácot Sokat beszélgettünk. Szimpatikusok lettünk egymásnak. Mondja nekem a srác hogy: Nem szeretne komoly kapcsolatot de velem nagyon szivesen találkozna máskor is. Mondta hogy több vagyok számára mint egy barát. Ès mikor találkozunk akkor szeretne átölelni meg megcsókolni. Azt mondta hogy ez baráti kapcsolatnál több de nem párkapcsolat. Mit tegyek?
2011. júl. 5. 07:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Tisztázd magadban, hogy TE mit szeretnél. A srác egyértelmű volt és egyenes. Ilyen kapcsolatot szeretnél, jó lenne ez neked? Ha igen, hajra.

De ha nem, legyél vele te is őszinte.

2011. júl. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezen én sem tudok kiigazodni. Elszalasztaná egy veled való kapcsolat lehetőségét csak mert félelemből nem mer belevágni? Mármint sztem ha vki azt mondja h most nem akar komoly kapcsit akkor félelemből mondja. fél a csalódástól, érzésektől stb. pedig egyszer élünk, és ezt jobb nem felszínes, üres kapcsolatokban eltölteni, és elszalasztani a lehetőséget.. ami jelenleg itt van az orra előtt.

szóval az én véleményem az h nem szórakozik csak fél vagy nem elég érett. persze más ha vki éppenhogy most jött ki egy tartós kapcsolatból.. akkor érthető h miért nem akar.

2011. júl. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
És egyet értek az elsővel. Ne várj rá, ha neked ez így nem megfelelő. Lehet h csak rosszakor találkoztatok, de nem érdemes energiát pazarolni ha te komolyabbat szeretnél. Amúgy meg tegnap óta ismered ..az semmi. lehet h úgy értette h szexuális értelemben vonzódik csak hozzád.
2011. júl. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hanem tuti, hogy testi vonzalomról van szó. Szexkapcsolatot akar, vagy nyitott kapcsolatot, vagy hívd, aminek akarod. Ennek sok lelki oka lehet, a kérdés inkább tényleg az, hogy te akarod e.
2011. júl. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak üzenem: Mondta a srác hogy elöször tényleg csak szexkapcsolatot akart de ahogy a tegnapi nap folyamán beszélgettünk mondta hogy én nem ezt érdemelném.De szeretne többet mint barátságot.
2011. júl. 5. 08:38
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaj dehogy fél ez bármilyen érzelmektől. Csak nincs rá szüksége. Le akar feküdni veled. Nem egyszer, többször. És közben még másokkal is, ha úgy hozza a sors. Ennyi. És ezt próbálta neked úgy megfogalmazni, hogy ne legyen egyértelmű számodra. Azért legalább az rendes tőle hogy nem egy párkapcsolaton belül szeretne félrekefélni. Persze ez sincs kizárva, csak akkor nem tudjuk hogy van már barátnője.

Mit tegyél? Ha beéred azzal hogy szexeltek amikor úgy tartja kedve/kedvetek akkor hajrá.

Csak szórakozik-e veled? Nem, még nem. De szeretne jól szórakozniveled:D

Most mit jelentesz neki? Semmit. Egy pár óra ismeretség után mégis mit jelentenél neki? Egy tapasztalatlan kislányt, akiről reméli hogy belemegy az áhított szexkapcsolatba. Jelen pillanatban ez a tényállás.

2011. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
úgy érzem utolsónál a pont :D
2011. júl. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De akkor nem értem hogy mért mondta hogy találkozna velem többször is,és akkor is ha nem fekszek le vele.
2011. júl. 5. 08:50
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, egy napi ismeretség után én se tudom, hogy miből szűrte le, hogy te ne mezt érdemled :) Szóval ezzel csak egyengeti magának az utat feléd... de nézd, te ismered jobban a srácot, a te döntésed, de megkérdezted a véleményünket, és nekem ez a véleményem, hogy a srác azért igyekszik levenni a lábadról, hogy belemenj egy szexkapcsolatba. Úgy tűnik, jól csinálja. Ezt közben is tudja neked mondani, hogy neeem, ez részéről se csak a szexről szól, dehát ő szólt előre, hogy ez nem is párkapcsolat, akkor mért ne csajozhatna mellette? De ezt tényleg ne vedd személyes sértésnek, ez nem téged minősít, hanem a srácot, max neked még nem volt dolgod ilyesmivel.
2011. júl. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Előzőhöz: az első mondatban, hogy te ismered jobban a srácot, az igaz, de te se ismered még lényegében... ezzel csak azt akartam, hogy te legalább már találkoztál vele :)
2011. júl. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!