Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írjak rá a lányra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá a lányra? Többi lent.

Figyelt kérdés
van egy lány aki nagyon tetszik nekem,de nem tudom hogy írjak rá...egyszer már próbáltam de nem válaszolt semmit .lehet az is hogy ő 15/l én meg 14/f ?!
2011. ápr. 26. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnan ismered? suli? mert ha onnan, akkor lehet, hogy a kor zavarja.
2011. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem nem sulibol ismerem ,sőt ha ugynézem nem is ismerem ,egyik csapattársamnak az osztálytársa.és nem is lenne fontos h "járjunk" csk szeretném megismerni .
2011. ápr. 26. 21:24
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor inkább neten probálkozz.....a csajoknál manapság menőbb, mert el tudják mondani, hogy írt xy nekem, várj copyzom, hogy te is lásd.
2011. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen neten akarok énis ráírni
2011. ápr. 26. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Neten keresztül légy nyílt: Szia, édi csajnak látszol, hagyod, hogy jobban megismerjelek?
2011. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hagyd a francba.. nem válaszolt?! miez?! BUNKÓSÁG. az alap-intelligenciához tartozik, hogy ha valaki veszi a fáradtságot, hogy velem foglalkozzon, akkor visszaírok neki. szóval sztem hagyd, majd rájön h mit veszített;)
2011. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 trololololololo válasza:
Hagyd a retkes büdös mocskos p*csába!!!!!!!!!!!!!!!! velem is volt ilyen 2 hónapig nem írt utána taliztunk majd 2 napra kikosarazott össz. 4 hónapot basztam el rá totál feleslegesen!!!!!!!!!!! Hagyd a retkes p*csába sz@rd le! hallgass rám!
2012. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 trololololololo válasza:

*lehagytam hogy a másik 2 hónapot basztam el a koptatás után

(így lesz 4) Hagyd a f@szba!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!