Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek interneten?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek interneten? Mit írjak az első kölcsönös szimpátia után?

Figyelt kérdés
Neten próbálok ismerkedni, de nem sok sikerrel. A kezdeti flörtölés után mit írjak, és utána hogy jussak el odáig, hogy találkozzunk? Nem tudok mit írni egy ismeretlen személynek...
2011. okt. 23. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
aki neten ismerkedik az gyík élőben kell
2011. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes hozzászólást. Majd ha annyit dolgozol, és tanulsz mint én, akkor megfontolom a mondandódat gyík barátom...
2011. okt. 23. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Hosszas levelezes helyett kerd el az msn-jet es beszelgessetek. Ha mar beszeltetek parszor es kicsit bizik benned felvetheted egy szemelyes tali lehetoseget. Ha jol fogadja, kesobb egyeztethetitek a konkret idot es helyet. Ha elutasito vagy nem reagal akkor beszelgessetek meg es epits tobb bizalmat iranyodba.
2011. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én amikor régebben ismerkedtem a neten,mindig tudtam,hogy msn-re csak több nap,és még több óra beszélgetés után érdemes felvenni az illetőt.Sőt a legfontosabb,hogy legyen kint mindkettőtöknek fotója.Töröltem már amiatt valakit msn-ről mert csak ott volt fotója.(csalódás volt)


A lényeg,hogy aki azt ígéri,hogy majd msn-en küld,az 100%-kig ronda,vay defektes vmi miatt...


Ja és bocsi,de aki egyből msn-ezni akar,az is általában defektes... :/

Szóval érdemes egy másik msn címet is csinálni...

2011. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy ideig próbáltam a netes társkeresést. Annyira nem lehetek gyík, ha személyesen találtam valakit...

Az msn-t nem szeretem. (Miért épp' msn?) Még telefonálni sem szoktam a randi előtt.

Egy idő után ráéreztem arra, hogy mikor kell rákérdezni a személyes találkára. Nem szerencsés az első nap előhozni, de túl sokáig sem érdemes húzni.

Ha nem tudsz mit írni, akkor nem érdemes vele foglalkozni. Csak olyanoknak írtam, akik tudtak magukról írni pár sort.

2011. okt. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!