Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ne számítsak folytatásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne számítsak folytatásra?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek az alábbi történet alapján van-e még esély arra, hogy összejövök valaha ezzel a sráccal?

Egyszer barátnőmmel épp egy buliba tartottunk, amikor összefutottunk 4 sráccal. Az egyikőjük eléggé megtetszett. Nem törődtem annyira vele, mert nem ismertem egyáltalán. Aztán pár hét múlva jött az első "pletyka", hogy tetszek a srácnak. Persze én csak nevettem rajta, ekkor sem foglalkoztatott a dolog annyira. Azonban mikor már 3 embertől is hallottam, hogy tényleg tetszek a srácnak, akkor elkezdett érdekelni. Gondoltam egyet, és mivel ez a facebookos bökdösés olyan népszerű, gondoltam "megbököm". Ennek 3-4 bökdösés után persze msn lett a vége. De nem beszéltünk sokat itt, mert neki is és nekem is más dolgom volt. Másnap egy buliba mentünk a barátnőmmel, ami nagyon sz*r volt, ezért a város felé vettük az irányt, mikor találkoztunk a srácokkal, és az a srác is köztük volt aki tetszik. Az este végén hazakisért, de nem történt semmi, csak puszit adtunk egymásnak. Gondoltam, hogy ez tökjó, nem kell amúgy sem elsietni a dolgot. Ezt követően 3 napig msneztünk, amikor csak mindketten fent voltunk. Azért gondoltam, hogy jól fog alakulni a kapcsolatunk, mert nem csak msnen beszélünk (hisz az olyan személytelen), hanem élőben is. Megígérte, hogy majd elmegyünk sétálni, bókolt, rettentően boldog voltam. Hétfőn kirándulni mentek, és nem volt msnen fent. Akkor gondoltam, hogy meglepem egy üzenettel, amibe csak annyit írtam, hogy hiányzott a beszélgetés ma este. Itt kezdődött a bonyodalom, mert nem kaptam választ. Én, amilyen türelmetlen vagyok, egy nap várás után megkérdeztem, hogy miért nem írt vissza. Persze, nem tetszett neki, hogy "számonkértem" rajta a dolgokat. Bunkó volt, és az elkövetkezendő napokban (a mai napig) nem is beszéltünk. Az egyik barátnőm beszélget vele rendszeresen, úgymond "közvetít" közöttünk. A csajszi mondta, hogy a srác már nem érez úgy, mint ezelőtt. Én elkeseredtem teljesen, nemtudom, hogy mit tegyek, hisz azt érzem, hogy én rontottam el az egészet azzal a r*hadt levéllel. Az ő haverjai azt állítják, hogy nem tud dönteni, hogy mi legyen. Mit tegyek? Beszéljek vele, vagy hagyjam az egészet? Szerintetek tényleg nem érez már semmit, vagy csak fél? (mert még nem volt barátnője) Én már nemtudom, hogy mit tegyek, nem akarom elszúrni, mert nagyon megkedveltem.


2011. ápr. 26. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ennyire fontos neked akkor próbálkozz, de én nem kezdenék ki olyannal aki nem tudja hogy akar e velem valamit. én hagynám
2011. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg másmilyen volt az első benyomása, vagy csak nagyon kritikus. Vagy egyszerűen félénk...és ha elérhetővé válik egy lány, aki tetszik neki, rögtön hibákat keres, nehogy bele kelljen mennie egy kapcsolatba, mert nem tudja mit kell ilyenkor tenni vagy érezni.
2011. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nyilvánvaló,hogy nem akar eled lenni.Tartsd meg a büszkeséged,ne nyomulj,ne kérdezősködj.Írj egy levelet,hogy"Ne haragudj,ha tolakodó voltam,nem számonkérésnek szántam,csak érdekelt mi vvan veled.Nekem szimpatikus vagy és ha esetleg majd el szeretnél érni,akkor tudod hol érdeklődj"vagy hasonló.Ha akar valamit úgyis keres.Ha nem akkor meg hagyd a francba,van még sok pasi:)
2011. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszii mindenkinek:) ma végleg vége ugyhogy már nincs miért aggódni:D mindenkinek köszönöm mégegyszer:)
2011. ápr. 27. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!