Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor szabad megfogni a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szabad megfogni a lány kezét?

Figyelt kérdés
Első randi. Egyből találkozunk már akkor, vagy kicsit később?
2009. márc. 6. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én várnék vele...Minimum addig, míg azt nem érzitek mindketten, hogy összetartoztok, kapcsolat alakult ki köztetek.
2009. márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Első randin talán még egy kicsit meredek lenne megfogni a kezét. Én a Te helyedben legalább várnék a második, harmadik randiig. Próbáld meg leszűrni, hogy a lány mennyire gondol Téged komolyan, esetleg akar-e tényleg járni veled. Ennek megfelelően, de ez úgyis jönni fog magától és a helyzet adja. Ha pedig "mellé nyúlsz" akkor sincs semmi baj, hiszen ő is emberből van, meg fogja érteni ha értelmes!:)


Sok sikert és bátorságot!:)


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már az első percben megfognám a kezed :DD


De gondolom a többi lány nem így működik... szerintem várj vele, inkább a végén érdemes, amikor haza kiséred vagy valami. Öleld meg és közben kapd el a kezét, majd ne engedd el :) én így szoktam. Közben édes mosoly és ha nem ellenkezik akkor kézen fogva mentek tovább.

ha nem sikerül megölelni, akkor kérdezd meg, hogy kaphatsz-e egy ölelést, mert úgy örülsz neki, hogy itt van veled.

2009. márc. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
barátommal egy éve vagyunk együtt, és már első randin megfogta a kezem, pedig alig ismertük egymást. :) azt mondta később, hogy meglepődött, hogy nem vettem rossznéven :D
2009. márc. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi párommal egy buliban ismerkedtünk meg és kifele menet megfogtuk a kezünket már csak azért is hogy ne veszítsük el egymást a nagy tömegben..Szerintem nem korai első randi után ha megfogom a pasim kezét..

Szerintem az nem meredek, hogyha haza fele sétálva megfogod a kezét vagy ha mégis annak érzed akkor várd meg a következő alkalmat akkor már nem lesz korai .. szerintem:)

2009. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :)
2009. márc. 7. 17:52
 7/11 anonim ***** válasza:
próbáld meg megfogni a kezét ha ö is ´´viszonozza´´ akkor minden oké ha nem akkoér elengeded sok sikert
2009. márc. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, h mióta ismeritek egymást, és mennyit beszélgettetek erről, vagyis kettőtökről az első randi előtt. Vagy hogy történt meg a randira hívás.

Ugyanis. Ha tegyük föl egy gyerekkori barátoddal kezd máshogy alakulni a viszonyod, és egyszercsak randit kérsz tőle, alap, h a kezét egyből megfoghatod.

Ha már hosszas ideje ismerkedtek egymással pl neten, és megbeszélitek, h akkor ezt átültetitek a valóságba is, mert már mindkettőtök tudja, h mit akar a másiktól, ebben az esetben is nyugodtan megfoghatod a kezét már rögtön az elején.

Ám ha vkit csak látásból ismersz, és elhívod randizni, akkor talán első alkalommal még ne fogd meg a kezét. Hacsak ő maga nem tesz rá egyértelmű utalásokat.

Szóval azért mérlegelni kell.

A párommal pl olyan eset állt fönn, h habár már egy ideje beszélgettünk, ismerkedtünk msnen, az első találkozáskor még nem fogtuk meg egymás kezét, semmi "előrelépés" nem történt az ügyben, csupán búcsúzáskor volt egy ölelés. Ám 2. alkalommal mikor találkoztunk, egyből csókkal köszöntöttük egymást, és kézakézben indultunk el. Hiszen megbeszéltük a dolgokat.

Mégis: az első találkozástól számítjuk, h együtt vagyunk. :)

2009. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó hosszú írója 22 éves és lány :)
2009. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy dologtól függ. Hogy milyen a te belső játékod. Ha teljesen természetesnek érzed, hogy megfogod egy lány kezét, akkor akár egyből. Ha nem akkor később.
2009. ápr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!