Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buliba minden lány gátlásosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliba minden lány gátlásosabb mint a fiúk vagy csak én vagyok ennyire gátlástalan megfogni valakinek a derekát stb?

Figyelt kérdés

vagy csak nem ittak eleget?


nem is segg tapi ,hanem ha átkarolom vkinek a derekát akkor néha viszonozzák néha nem. de sokszor van hogy én úgyérzem hogy ezzel a csajjal egész este ráznám , ő meg néha-néha


ki a fura én vagy ők? vagy csak 1xűen másra(vkire) vágynak, talán ez lehet az ok


17f


2011. júl. 28. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet én vagyok a hülye de nem értem a kérdést. Vannak számok amik ilyen erotikusabb "megdugom" a ruhán keresztül és vannak számok ami nem követeli meg azt hogy a derekát fogjam. és az idősebben meg rájössz hogy a lassúzás nem az hogy derék megfog egyet jobbra egyet balra
2011. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értelek. nem vagyok még az a partyarc aki már mindent tud az életről .kicsit bénázok néha.:D nem lassúzásra vágyom

csak megtapizni(nem is intim területeken). nehezen értem meg a lányokat :D

2011. júl. 28. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
reaggetont hallgassatok akkor a buliba az olyan zene ahol nyugodtan tapizhatod mert olyan a tánc
2011. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. :) Szerintem a buliban a lányok ugyanolyan gátlástalanok, mint a fiúk, sőt vannak köztük még gátlástalanabbak is. Szerintem az teljesen természetes hogy megfogod egy lánynak a derekát tánc közben, hogyha ő nem fogja meg a tied az azért lehet, mert nem akar veled táncolni. Vagy csak szimplán félősebb, azt is megcsinálhatod hogy megfogod a kezét és ráteszed a derekadra, és ha elhúzza akkor abból látszik hogy nem akar veled táncolni. 16/L
2011. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hülye azért nem vagyok. de köszönöm a válaszod ;)
2011. júl. 28. 19:33
 6/6 anonim ***** válasza:

én egy táncesten egy jó csajjal egy táncot végig "tapizós" figurákkal táncoltam, jó volt:P


Ez csak egy élmény a sok közül, táncolj, kapsz ingyentapit:P


Én nem vagyok perverz, de ha tetszik egy csaj megkóstolom:D

2011. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!