Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is igaz, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz, hogy ha keresed a szerelmet nem fogod megtalálni, de ha hagyod pihenni az ügyet, akkor a legváratlanabb pillanatban a sors az utadba küldi a nagy Ő-t?

Figyelt kérdés
Sokan írják, hogy így történt és amíg erőlködtek nem jött össze semmi, vagy csak rontottak a már meglévő helyzeten és amikor már lesz*rták az egészet akkor jött mint a villámcsapás. Nálatok előfordult ilyesmi? Írhattok történeteket!
2011. ápr. 28. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:

velem pontosan így volt

amikor megtörtént nekem is ez a mondás jutott eszembe, meg az, hogy bazzz, ne már, ez tényleg ennyire igaz? miért nem csináltam előbb XD

2011. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nemtudom, de én sosem azzal jöttem eddig össze, akivel akartam, hanem azzal, akivel megbeszéltem az ügyeimet.


a mostani páromat egy családi wellness-ezés közben ismertem meg igazán, bár előtte is tudtam a nevet, egy suliba járunk. :)

2011. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Velem történt. :D

Odavoltam egyik osztálytársamért, iszonyúan akartam. :D Aztán elkezdődtek a felvételire készülős időszakok, előkészítőről előkészítőre sbt. Magyarán magamra egy percnyi időm nem volt, valahogy az o.társam is egyre hidegebben hagyott. :D És a nagy hajrá közepén betoppant valaki az életembe. Egyszerűen nem mertem elhinni. :D Aztán 2 hónap múlva összejöttünk. :D

Én tényleg villámcsapásnak éreztem. :D

2011. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

velem is ez volt.. :D


nyár végén nagyon akartam valakit, kb 1,5 hónapon belül 3 pasim volt.. (2-2-2 hét)


aztán azt mondtam, hogy jó nem érdekel, nem kell senki, leszek szingli megint (előtte egy évig az voltam) és akkor BUMM! októberben megismertem egy srácot, találkozgattunk és novemberre úgy beleszerettem, hogy csak na. :D azóta is együtt vagyunk :)

2011. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az akarásnak eddig mindig nyögés volt a vége, legalábbis az én esetemben. így most kiba*szott mértékben hanyagolom ezt a dolgot. remélem igazad van :)
2011. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20 éves srác vagyok, túl voltam 2 komolyabb kapcsolaton, nagyot csalódtam mindkettőben, utánna 1 évig nem volt senkim, kivettem egy kis "szabadságot", aztán váratlanul ott volt Ő, már az eljegyzést tervezgetjük :3
2011. ápr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

úristen, remélem tényleg így van... majd meghalok egy srácért, de már erőltetésnek érzek mindent amit csinálok, de még azt is amit érzek:S remélem rájön, hogy mit érzek iránta, és cselekszik *.*

most egy darabig hagyom

2011. máj. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!