Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a gond? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? (Kérdésed túl rövid, a magyarázat hosszú. )

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nem igazán tudok a lányokkal kommunikálni, most nem azt mondom, hogy egyáltalán nem tudok, mert az nem igaz. Van akivel nagyon jól elbeszélgetek szinte akármiről, de van akinél alig tudok megszólalni...


Egyszerűen nem tudom mi lehet a baj.


16/F


2011. júl. 11. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a baj, hogy nem igazán tudsz a lányokkal kommunikálni, most nem azt mondom, hogy egyáltalán nem tudsz, mert az nem igaz. Van akivel nagyon jól elbeszélgetsz szinte akármiről, de van akinél alig tudsz megszólalni...
2011. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a megoldás ami érdekel és nem az amit én is tudok.
2011. júl. 11. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tökéletesen ismerem a problémád! :)


Első ránézésre ha tetszik, ha nem, legbelül úgymond "értékeled" a lányt, akivel beszélgetsz... hogy mit értek ezalatt?


Az embernek (jó esetben) van egy egészséges önbizalma... ez ugye kialakul abból, hogy mit gondolsz magadról, a kinézetedről, mennyire ismered a korlátaid, képességeid, mennyire uralod őket, stb.. na meg persze befolyásol(hat)ja (és teszi is, sajnos) a társadalom/világ is...


Amikor meglátod a lányt, akkor lényegében eldől minden.


Alapvetően két eset van:


a) úgy ítéled meg legbelül, hogy túl tökéletes/szép - ez valahol azt az érzést kelti benned, hogy egyszerűen "kevés" lennél neki, ő "jobb" pasikra vadászik úgyis... ezt a megítélést segíti elő például, ha lerí róla az egoizmus, vagy lekezelő, hűvös a hangja, kényeskedik, vagy gyakran vágja azt a tipikus "én vagyok a világ közepe" tekintetet... :)


Erre egy szolidabb példa:

[link]


b) azt az érzést kelti benned, hogy egyenrangúak vagytok / kb az esete lehetsz - általában akkor érezheted így, ha a lány természetes, közvetlen, kedves, mosolygós, a földön jár, nincs elszállva magától... pl a "túl" alacsony lányok, a viszonylag kis mellűek, a valamilyen önértékelési zavartól szenvedő csajok többnyire mind ilyenek... nem mondom, hogy CSAK ők ilyenek, de azért lássuk be, jóval több közülük a normális példány, mint egyébként... :)


Megoldás?


- önbizalomnövelés. ha tudod, hogy ez a probléma, akkor megtanulhatsz úrrá lenni rajta... nem egyszerű, de nem is kivitelezhetetlen.

- feszültségoldás... erre most nem adnék tippeket, van jópár lehetséges variáció... nem mondom, hogy nyúlj alkoholhoz, de ha alkalmanként egy feles már segít, akkor annyi legyen a legnagyobb baj :)

- ismerkedés, ismerkedés, és ismerkedés... a pozitív/negatív tapasztalat egyaránt kell, utóbbi megerősít, előbbi pedig javítja az önmagadról kialakult képet..



Ennyi amit én tudok javasolni! :)


23/F

2011. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!