Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány . Nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány . Nem tudom mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok .

Megismerkedtem egy lánnyal aki nagyon tetszik nekem ... sokat beszélgettünk meg minden régebben sokat találkoztunk . majd a napokban elhívott valahova és nem értem rá . Nemrég a napokban elhívtam de elkezdett problémázni hogy mindig mást akarok hagyam békén és letiltott mindenhonnan . nem tudom elérni .

Valami tanács ... ?


2011. ápr. 29. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
hívd fel telefonon, de legjobb ha felkeresed személyesen...
2011. ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah szerintem is kérdez mi baja van veled?
2011. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mekkora gyökér csaj. xD
2011. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
esetleg magyarázd el neki, hogy te nem azért nem mentél el vele "valahova" mert kedved nem volt, hanem azért mert nem értél rá! szerintem félreértette amikor azt mondtad nem érsz rá. persze jó hülye lehet az a lány, bár melyik nem az...
2011. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy sehogyan nem tudom utolérni ...

Megvan az oka annak hogy ilyen mert pár hónapja rengetegszer összevesztünk a semmin ... :S

2011. ápr. 30. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!