Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel szeretnék kicsit komolyabb kapcsolatba kerülni, de azt hiszi h csak arra kell nekem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szóval szerintem én is bejövök neki, mert annyira nem ellenkezik, de azt mondja h csak arra kell nekem. Ami nem igaz, csak egyszerűen kívánom, mert gyönyörű és imádom. :) Visszafogni nem tudom magam általában, szóval lányok valami tanács? Köszönöm. :) 22/f
2010. máj. 17. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én is hasonló helyzetben vagyok, bár én lány vagyok, és a lány helyzetét élem át. Van egy srác, aki állítólag komolyabb kapcsolatot akar, de nekem nem ez a meggyőződésem. Igazából én szerintem akkor tudnám elhinni, hogy tényleg nem csak egy alkalomra kellek neki, ha olyan lépéseket teszel felé, amikben ez látszik. Gondolok itt egy együtt alvásra (ha már ilyen közel álltok egymáshoz) és természetesen úgy, hogy nem "mászol rá". Vagy tervezz olyan programokat, ahol beszélgetni tudtok, jobban megismerni egymást, és ne próbálkozz nála szexuálisan. Próbáld meg beférkőzni magad a bizalmába, akkor nem fog ezzel gyanusítgatni.

Nem tudom segítettem-e, én csak azt írtam le, hogy én mitől tudnám jobban elhinni...


18/L

2010. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
véletlenül nem egymásról beszéltek??
2010. máj. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, segítettél. :) azaz igazság h kapott már olyan ajándékot is ami elégé érezteti vele h nem csak arra kell, gyűrűt. Ami azért kifejezi a dolog komolyságát, csak szerintem ő nem úgy értelmezi. Mind1, elhívom majd sétálni akkor és nem nyomulok rá, csak nehéz, mert alapból szoktam mindenkire. :(
2010. máj. 17. 15:08
 4/6 A kérdező kommentje:
15:07: kor alapján lehetséges. :D Viszont az én jányom még az esküvőjére se merne eljönni, annyira félős, nem h nálam aludjon. :):D
2010. máj. 17. 15:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem egymásról beszélünk, csak hasonló helyzetben vagyunk. Egyébként hidd el, a lánynak is hasonlóan rossz ez, mint neked. Próbáld meg azt, hogy csak megöleled, puszilgatod, de ne csókold meg, csak ha ő kezdeményez. Akkor érzi, hogy nem arra utazol, hogy megfektesd. Egyébként a séta jó ötlet, esetleg egy kávézással/fagyizással egybekötve.

Fagyizást persze csak akkor, ha eláll ez az ocsmány eső, és melegebb lesz. :)


Sok sikert. első válaszoló voltam

2010. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, látom rajta h nem esik jól neki, és gyakorlatilag meg is értem, mert tudja az előéletem. :/ Szoktam am puszilgatni is, és simogatni is, csak úgy beindulok tőle h a végén csak csók lesz belőle illetve egyebek. :D Megpróbálok majd Kiszel Tüncire gondolni, hátha úgy kibírok egy randit. :D am lehet a fagyizás nem jó, mert abban is azt látná h én azt akarom. :D nem egyébként, jó ötlet. köszi h segítettél és nektek is sok sikert. :)
2010. máj. 17. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!