Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért nem válaszoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem válaszoltok?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a lányok többsége a társkereső oldalakon, nem válaszolnak a levelekre, csak megnézik oké szevasz. Miért nem tudtok annyit visszaírni, hogy bocsi de nem vagy vmit ?
2011. ápr. 29. 20:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem azért vannak ott hogy társkeressenek, hanem hogy növeljék az egójukat.
2011. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Azért mert 10x annyi levelet kapnak mint a fiúk,és uncsi már mindig visszaírni.
2011. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy érdekes, mert én randivonalra voltam befizetve, ott látod a lány mikor volt utoljára online és hány olvasatlan levele volt. Én csomó olyannak írtam, aki 1 napja lépett be és 0-1-2 olvasatlan levele volt csak, de azok se válaszoltak. Tehát az indok, hogy túl sok levelet kapnak EGYSZERŰEN HAZUGSÁG!!!
2011. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mert aki nem néz ki elég jól nekik, az már nem is ember, és annyit se érdemel meg, h visszaírjanak, h "bocsi de nem jössz be".
2011. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Így van, ahogyan az Első írta!


A "jó" csajok nem azért vannak fent h párt keressenek, hanem hogy az egojukat növeljék!


Ergo! Nem érdekli őket az h válasz7olnak e vagy sem!

2011. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

sok a kamukép

+ az úgy ahogy korábbam írták egónelés nagyon megy

2011. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
De kinek kell olyan pasi, aki még csak 1 levelet írt, de már azon rinyál, hogy jajj, miért nem tud válaszolni?!
2011. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nah... és a pasik miért nem válaszolnak?Mert nekem meg ez a tapasztalatom,Akinek én írtam, az annyit sem válaszolt, hogy hagyjál békén, nem vagy szimpi...aki nekem írt, és nekem nem volt szimpatikus, annyit írtam neki(k), bocs, de nem adok semmilyen elérhetőséget, ezért és ezért...

Bunkók....ennyi.

2011. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
nekem a saját képemre senki sem válaszolt. aztán kiraktam egy kamuképet ,hogy rájöjjek arra h a nőknek tényleg csak a külső az ami fontos. 1 nap alatt kaptam 20 levelet volt akitől többet is.
2011. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ott a pont, utolsó!
2011. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!