Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért nem válaszoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem válaszoltok egyértelműen egy közeledésre?

Figyelt kérdés

Mozi, vagy ebéd, egy kis beszélgetés valahol...mindent próbáltam, de semmi konkrét válasz. Sokszor szemérmes mosoly, máskor "elég belőled"-grimasz. De konkrétan se egy igen se egy nem.


Ha olyan, nyílván megmondanátok a srácnak, hogy most már álljon le, nemde?


Légyszi írjátok bele a kommentetekbe 1-2 szóval milyen a személyiségetek (félénkebb v bátrabb)!


2010. márc. 6. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Vagy Ti nem veszítek észre a jelzéseket.Van egysrác egyértelműen jeleztem,hogy bejön,mindenki tudta,észevették,csak ő nem..neki bejöttem én,de nem kezdeményezett,aztán ennyibe is maradtunk.

Amnúgy megszoktam mondani,hogy ha már kicsit sok a közeledés,hogy lassítson,vagy álljon le,amúgy élékebb típus vagyok.

18/L

2010. márc. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azér nem mondanak NEMet, mer félnek h megbántanak, és könnyebb azt mondani hogy: "csak legyünk barátok". Ha IGENt mondanak akkor meg az jön le h kölcsönös a tetszés, persze nem de nem akarnak ebben hitetni h bejössz nekik.
2010. márc. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert akkor azt hisztitek hogy ribik vagyunk.Szóval kéretjük magunkat. :D
2010. márc. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azért mert nem tudjuk, hogy mit akarunk .. ismeredj még vele, kicsit állj le, ha türelmes vagy lehet hogy lehet belőle vmi... ha meg nem, nézz szét, keress mást, majd megbánja.. :)
2010. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen ezt én sem tudom felfogni. Miért nem lehet egyértelmű választ adni? Ha le akartok koptatni akkor miért nem teszitek meg egy ,,Kopj le!" vagy egy ,,Nem és kész! mondattal? Ennyire szerettek bennünket sakkban tartani és megőrjíteni? :D :P
2010. márc. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a megoldás: Amíg teljesen egyértelműen nem küld el a francba, nem kosaraz ki, nem mondja, hogy "csak legyünk barátok" addig lehet nyomulni. Hiszen,néma gyereknek az anyja sem érti a szavát:)) Ha nem mondja meg a kis szájacskájával, hogy nem kellesz vagy nem vagy az esetem akkor szabad a vásár. Ami pedig a nem akar megbántani hülyeség, ha te akarod őt és ő nem akar téged azt akárhogy finomítjuk sehogy sem lesz belőle baráti viszony, nem barátként kell neked hanem nőként. Szóval amíg teteti a "hülyét" addig nyomuljál, ha túl feszíted a húrt akkor majd elküld, ha meg bejön neki akkor a karjaidba omlik. Veszíteni valód nincs. Hajrá-hajrá:))
2010. márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!