Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem Akarom Elrontani, Mit Tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem Akarom Elrontani, Mit Tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

randizgatok egy lánnyal, de az a bajom hogy még nem csókoltam meg pedig már vagy az 5. randink volt. Az a baj hogy úgy gondolom hogy az első csók a randi végére illik, ezzel azonban az a bajom hogy a végén mindig úgy futunk a buszra(nem egy városba lakunk) hogy nem adja a helyzet, legutóbb is csak egy szájra puszi volt.

Az igazi problémám azonban mégis az hogy félek hogy mi lesz ha elrontom az első csókot. Tudom hogy nem lehet elrontani, de mi van ha nem érez semmit miközben megcsókolom? A másik meg hogy a volt barátnőm nem akart velem csókolózni mert nem érzett rá késztetést. Ezt hogy lehet elkerülni? mert félek hogy itt is ez lesz.

A harmadik kérdésem meg az lenne hogy legutóbb mondta hogy kezd kiismerni, kezd rájönni hogy mire hogyan reagálok, kezdi megszokni a közelségem. Csak én gondolom hogy ez nem olyan jó hír? Ez ellen hogy tehetnék? Mert nem viselkedhetek teljesen máshogy...


2011. ápr. 29. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Vörös a lány?
2011. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

5. randi után olyan nincs, hogy érzelem nélküli csók, ha nem érez semmit akkor már a 3. randira se ment volna el.


Szerintem az, hogy kiismer az nem feltétlenül rossz mert általában a szerelmesek értik egymás minden rezdülését (persze ha odafigyelnek egymásra)

2011. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Legközelebb induljatok el hamarabb a buszhoz és akkor arra is lesz időd,h megcsókold. :) És úgyis ki fog derülni,h milyen volt a csók,sokat elárul az emberek arca és sztem az,h vki nem érez késztetést arra,h megcsókoljon téged,akk nem is szeret igazán. De ha ez a lány pedig azt mondja,h kezd kiismerni és hozzászokni a közelségedhez,az sztem egyáltalán nem jelent rosszat. :) Velem is ez van egy sráccal és kölcsönösen szeretjük egymás társaságát és mostanában folyton megjegyzi nekem,h kár h nem ismert meg előbb ilyen jól, minden más lenne már régóta. :)

Szóval sztem ez a lány sem negatívan érti,amit mondott,hanem tudja,h te mindig ott vagy neki és mivel egyre jobban kezd megismerni téged így oda is fog menni hozzád egyre többször. :)

NE változz meg,mert azért van veled,aki most vagy! :)

2011. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak tudod kicsit tartok attól hogy mi van ha kezd megunni?
2011. ápr. 29. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyu, 5. randi után már rég terhes kéne legyen, igy ne csodálkozz ha kezd megunni, tedd oda magad.

5. randi és még az első csókon tökölsz? Szerencsétlen lány meg átutazza immáron 10x-re a várost, szerinted...?

2011. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

21.09

Sztem nyugodtan csókold meg és akkor egy szinttel tovább léphettek és ott minden megint más, lesznek új dolgok és minden más lesz és így nem tud megunni.:) De sztem nem halogasd a csókot,nehogy más csapja le a kezedről,mert ő bevállalósabb. :S :)

2011. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
dik csapd ki neki a kárszeget mutasd neki mid van és mondneki szivd te mocskos qva
2011. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnállak 15.43-as,ha te csak így tudsz megszerezni vkit...:S
2011. máj. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!