Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy passzív lány ne reméljen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy passzív lány ne reméljen semmit?

Figyelt kérdés
Én olyan vagyok, mint a pasik. Egyértelmű jelzés kell ahhoz, hogy komolyan vegyek egy férfit. Az, hogy elhívjon randira. De addig meg úgy viselkedek, mintha nem nagyon érdekelne, ez valami önvédelem féle, talán túl sokszor vettek hülyére. Nem tudok más után futni, nem akarok "sebezhető" lenni. Szerintem sok fiú emiatt nem kezdeményezett. Sajnos olyanok se, akik komolyan érdekeltek. Van olyan férfi, aki úgy is érdeklődik, hogy ilyen kevés visszajelzést kap? Én is megnyílok egy idő után, de azért neki kell tennie...
2011. ápr. 29. 21:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A remény hal meg utoljára...


Szerintem hagyd, hogy az emberek közelebb keröljenek hozzád.

2011. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Van hát! A kitartó és magabiztos férfiak. Csak az a baj, manapság a férfiak elvárják, hogy a nő menjen oda hozzá.
2011. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
mosoly köszönés egy kis lazulás bele fér attól még nem tárod fel magad.
2011. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a legjobb barátnőm is.... Ha igazán akar téged akkor tesz érte, ha meg nem akkor jobb is neked ha nem csinál semmit :)

(amúgy a barátnőmnek most lett egy pasija és nagyon aranyosak :P és azért a pasi tett mert kellett neki :D)

2011. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Jó, hát amit leírtál, az alap :) Ennyi mindenkinél belefér.
2011. ápr. 29. 21:27
 6/20 valaki a tömegből ***** válasza:
100%
Én bevallotam egy lánynak hogy szeretem és még így sem vett komolyan, szóval te szerintem még egészen a normális kategóriába tartozol :)
2011. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen, én is abban bízok, hogy akinek tényleg kellek, annak így is kellek :)
2011. ápr. 29. 21:28
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
ez szép és jó. de csóró gyerek mégis honnan tudja, hogy el kellene hívni randira a csajt ha le se sza*arod? érted...
2011. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy egy fiú odamenjen és nyíltan rögtön bevallja és egyből elhívjn, azt ne várd. Én megtenném egy olyan lánynak, akiről tudom, hogy normális, megérdemli és örül neki, de ezt az ember sosem tudhatja. És ez nem feltétlenül önvédelem, egyszerűen sok nő ezt utálja, mert "ne nyomuljanak már annyira rá." Én is hülyén érezném magam. Ha valaki tetszik, mosolyogj rá. Elárulom, valójában mindig a nő kezdeményez ilyen nem testi jelekkel, és csak ezután lép a férfi...
2011. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki igazán akar téged az kitart aki feladja az... van egy jó ango mondás rá : Winners never quit and quitters never win :)
2011. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!