Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoknak bejön, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak bejön, ha egy pasi jól tud franciául?

Figyelt kérdés
jó kiejtéssel, meg stb.
2011. máj. 1. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként is intelligens, akkor előny. De ha nem egy jó fej, akkor beszélhet tőlem bármilyen nyelven, nem lenne nyerő.
2011. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszene. Az elsőnek viszont igaza van.

Ha bunkó meg nem egy udvarias egyén,akkor akármilyen nyelven beszélhet nem igazán érdekelne.

2011. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
franciázhatnátok együtt:)
2011. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

Engem az izgat, ha jiddisül vakerál.

22/L

2011. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
azért kérdezem, mert a szerelem nyelve :) tudna mondani francia verseket, dalokat
2011. máj. 1. 13:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene.Szeretem a francia nyelvet ;) 22/L
2011. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Ki a f.szt érdekel, hogy tudsz franciául? Attól még lehetsz egy gyökért. Miért az lenne a szerelem nyelve?. Magyar vagy, kommunikálj is úgy.

Jó érzésű normális ember nem rajong azokért a gyökerekért és az idióta nyelvüktől is a falra mászik 5 perc alatt, nemhogy még tanulja is.

2011. máj. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Más nyelveket tudni és tanulni szép, míg saját nyelvedet mívelni kötelesség"
2011. máj. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nemtom miért mondják a farnciára, hogy a szerelem nyelve, a magyar a legkifejezőbb nyelv Európában, ez elég köztudott tény pl. irodalmárok, nyelvészek körében...
2011. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szerintem a chanzonok miatt
2011. máj. 2. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!