Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak bejön az a pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak bejön az a pasi? Aki néha vissza húzódó de ha kell nagy a szája és vicces, de nem nem tartozik a helyes fiúk közé. D ha szeret akkor szívből.

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
gondolom te vagy ez a pasi
2010. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én pasi vagyok. de azt ne te döntsd el, hogy hova tartozol... :)
2010. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Még egy eszes srác , aki azt hiszi, hogy ennyi alapján betudjuk azonosítani, hogy milyen lehet és még választ is kap. Figyelj ilyenkor nem gondolsz arra, hogy csak azt várod,hogy helyeseljünk, hogy jaa persze bejön. Vionsz, ha azt mondanánk, hogy neem ilyen pasi nem is pasi, akkor úgyse változtatnál magadon, mert te ilyen vagy. Persze mindenkinek tetszel.;) Igaz képet se láttam rólad.-.-
2010. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
minden csajnak más pasi jon be :)....te is biztos be josz valakinek :);)
2010. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Én úgy tudom, hogy Grúziában, Goriban él egy banya, aki pont ilyen fiút keres a lányának, kinek szépségére heted-hét országról csodájára járnak az emberek, és kinek haja a grúz búzakalászok aranyragyogására emlékeztet, kinek ajka piros mint a kereszt a zászlóban, és kinek szeme kék, mint a tenger Batuminál.
2010. febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha nem vagy helyes akkor szarügy.
2010. febr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

gondolom kamasz lehetsz. A kamasz szerelmek nagyrésze külsőségeken alapul. Megfelelni a barátnőknek/barátoknak azzal, hogy valaki szép/helyes valakivel vagy együtt, bizonyítani a szülőknek. Így kicsit rábasztál, de talán benne vagy abban a szűk rétegben, aki megtalálja az igazit! De általánosságban elmondható, hogy ilyenkor még szinte senki nem adja fel a külsőségeket a belső és az esetleges biztonság miatt.

De eljön még a te időd, majd amikor a hozzám hasonlók kiöregszenek:D

K.A. 17/F

2010. febr. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha jófej,és ellehet vele dumálni akkor igen.Az hogy nem tartozol a helyes fiúk közé az nem jelent semmit,mindenkinek mást jelent a helyes. Am.hány éves vagy?
2010. febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem ez nagy marhaság, hogy a kamasz szerelmek csak a külsőségen alapszanak. Szerintem( és mások szerint is) én jó csaj vagyok, de nekem pont egy ilyen pasi tetszik. Jófej, nem a leghelyesebbek közé tartozik, és kicsit félénk is.
2010. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha most megadod a számod akkor igen!! :D
2010. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!