Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit készítsek estére a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit készítsek estére a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Egyedül akarom elkészíteni , a szüleim is itthon lesznek ,és nem szeretném ha nagyon bele szólnának . Egy egyszerű ételt szeretnék csinálni ! Mondjuk tojásból valami egyszerűt!!! vagy vigyem ki estéra a kertbe mert ott tudnák tűzet rakni és ott mondjuk valamit csinálni közösen . Mi legyen , mit választanátok ? amúgy itt is alszik . valami filmet is kéne addigra szereznem . Köszi a válaszokat .
2011. máj. 1. 19:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ha ott is alszik , akkor csülkösbabot
2011. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
bauxitfőzeléket
2011. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
hát... az én barátom mindig rántottát szokott nekem csinálni, sajtot reszel a tetejére, ráolvad és nagyon finom :) vagy valamikor még sonkát felvág és beleszórja. :D és tök finom, egyszerű, 10 perc alatt kész van... :D
2011. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nincs ilyen itthon . :SS Azért mondom hogy vmi egyszerű mert azért nekünk sincs sok pénzünk h minden legyen . nah lassan itt lesz (L) és sztem kint leszünk a kertbe a tűznél és csinálunk kevert tojást és kenyeret pirítunk a tűzön
2011. máj. 1. 19:22
 5/19 anonim ***** válasza:
süssetek szalon nát, nem lehet elrontani, és tök romantikusra lehet venni a figurát ha akarod :)
2011. máj. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
utolsónak köszönöm lehet h az lesz ! :D aszem azzok az alapanyagok vannak :DDD
2011. máj. 1. 19:23
 7/19 anonim ***** válasza:
Spagetti valami finom mártással. :)
2011. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
szóval tojás sonka meg sajt nincs, de szalonna van? érdekes. de jó szórakozást :)
2011. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi :D Csak vmi filmet kéne még keresni ? Mit nézzünk meg ami lekötné a figyelmét . köszi
2011. máj. 1. 19:24
 10/19 A kérdező kommentje:
van tojás meg sajt is csak amikor irtam h utolsonak akkorra irtak és igy félre értelmezhető .
2011. máj. 1. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!