Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit készítsek estére a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit készítsek estére a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Egyedül akarom elkészíteni , a szüleim is itthon lesznek ,és nem szeretném ha nagyon bele szólnának . Egy egyszerű ételt szeretnék csinálni ! Mondjuk tojásból valami egyszerűt!!! vagy vigyem ki estéra a kertbe mert ott tudnák tűzet rakni és ott mondjuk valamit csinálni közösen . Mi legyen , mit választanátok ? amúgy itt is alszik . valami filmet is kéne addigra szereznem . Köszi a válaszokat .
2011. máj. 1. 19:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ja oké :DDD


film??

hát nem tudom.. miket szeret? mmint horror, akció, vígjáték...? vagy mit?

2011. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
háát nem is tudom . Háát te mit nézznél meg ? milyen stilusut választanál ?
2011. máj. 1. 19:28
 13/19 anonim ***** válasza:

hát én nagyon sok filmet szeretek szóval a csillagok háborújától a sweeney toddon keresztül a pearl harbourig bármit megnéznék... :D tényleg kb bármit


de amúgy a Parfüm nagyon jó film mi is azt néztük nem rég

2011. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Horror,alatt hozzádbújik,sztem az jó :D
2011. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Parfüm ? lehet h az lesz még nem tudom

a horrora én is gondoltam régen nagy horrorfilm néző voltam csak most mára már nem izgat . de ha ezzel jobb lesz a hangulat akkor horrort nézzünk sztem . Nem tom amik nekem tetszettek rettegés háza sikoly , kisértetjárás cannectikuban vagy hol az istenbe :DDDDDDDDDDD Nah majd találomra . de azért irhattok még film cimeket . Köszönöm mindenkinek :$:)

2011. máj. 1. 19:39
 16/19 anonim ***** válasza:

Romantikus: Going the distance, P.s.:I love you

Horror: Orphan

Komedia: Pofa be(eredeti cime: Tois toi)

Akcio: The Sentinel, The next three days

Sci-fi: I am number four


na igy hirtelen ezek ugranak be annak fuggvenyeben amilyen kategoriat szeretnetek nezni :) Szerintem az osszes jo innen, barmelyiket valasztjatok nem csalodtok :)

2011. máj. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Sweeney Todd - sötét hangulatú nem kifejezetten horror, de véres, egy borbély megöli az embereket aztán pitéket sütnek belőle


Parfüm - pasi nőket gyilkol és parfümöt készít a testpárlataikból


1408 - szellemjárta hotelszobába beköltözik egy faszi, megőrül és ott történnek dolgok.


Legenda vagyok - kihalt az emberiség, emberszerű lények próbálják megölni Will Smitht.


Silent Hill - szerintem ezt ismered


ez a 5 jutott eszembe hirtelen szerintem nagyon jók, valamelyik nem kifejezetten horror, de félelmetes

2011. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :DDDDDDD
2011. máj. 1. 19:48
 19/19 anonim ***** válasza:
Én lány vok és sztem parfüm v sweeney todd, jó a legenda vok is de az nem tipikus randi film...
2011. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!