Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy bulin megtetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy bulin megtetszik egy lány, mikor mész inkább oda hozzá? Ha barátnőivel vagy ha fiú haverokkal van?

Figyelt kérdés

Csak elméletben érdekel, felvetődött a téma máshol, de gondoltam, megkérdezem gyk-n is.

Nagyon sok a csaj, akik ilyen 3-4-5+ fős csoportokban járnak bulizni, és nem lehet megközelíteni őket. Ha srácok vannak körülötte (akiket szintén nem ismersz), inkább kezdeményezel? Tegyük fel, hogy egyedül vagy, vagy a haverjaidnak nincs kedve veled odamenni.


Én egyébként lány vagyok, és több a fiú haverom, mint a lány, így inkább velük megyek, ha éppen megyek. Mivel nem szokott gondot okozni a pasi-szerzés, (most is van barátom), tényleg csak elméleti síkon érdekel.


2011. máj. 3. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem mindig is zavart, ha egy lánnyal több lány is van együtt, tuti nem mernék ilyenkor próbálkozni, még ha tetszik is. Ha pedig pasikkal veszi körül magát, szintén ez a helyzet, mert nem tudni, hogy melyik az igazi pasija. Mondjuk ha valamelyik fiút ismerném közülük, akkor lehet odamennék és "csá, figyelj, be tudnál mutatni ennek a lánynak"? :)
2011. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmű: Ha lányokkal van.

Ha egy buliban egy lány közelében vagyok (beszélgetünk, megérintjük egymást), akkor egy pasi sem közelít hozzá. Elég 2 percre kimennem a teremből és már valaki ott is van mellette.

2011. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


Egyébként ha egy lány bejön és nézegeted, akkor csak feltűnik, hogy valamelyik srác, aki ott van vele, a pasija-e, nem? Vagy én vagyok naív? :D A haver srácokhoz egy bulin, ha nincs pasim, nem szoktam közeledni, már csak azért is, nehogy félreértse.


Bár az igaz, hogyha meg van barátom, de ő nincs ott, de közös haver igen, akkor néha kicsit rájátszunk (úgy, hogy ők is tudják, mi van), pont ezért, h ne is próbálkozzanak. Nem úgy értem, h taperol vagy valami, csak hogy mindig mellettem van, esetleg beszélgetés közben néha hozzáérni egymás karjához, etc. Csak, hogy ne lássák úgy az ismeretlenek, hogy tuti szabad vagyok, de az ismerősök se gondolják, hogy kavarok mással. Szóval ilyen határeset... :D


Szóval ebből gondoltam, hogy csak lehet látni, ha valaki nincs ott a pasija. Vagy nem..?


És amúgy arról mi a véleményetek, ha van a lány-társaságban egy csaj, aki mondjuk csúnya, nagyhangú, és ti meg többen vagytok, de egyikőtöknek sem jön be? Ez már elég ahhoz, hogy ne próbálkozzatok? (Ilyet is látni nem is egyet..)

2011. máj. 3. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Eszemben sem jutna buliban ismerkedni.
2011. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!