Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasikat jobban izgatja, izgalmasabbnak tartják ha egy olyan lány a párjuk, aki időnként elmegy barátnőivel bulizni (nélküle) és aki néha hiányzik neki?

Figyelt kérdés
Nem mondom hogy buliliba, csak azt hogy van saját kis élete is, és nincsen sülve-főve a párja nyakán, persze ettől még nem hanyagolják el egymást.
2010. nov. 11. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Én nem szeretem, ha a nőm nélkülem bulizik. Ha egy nő pasi nélkül van szórakozóhelyen, mindenki szabad prédaként tekint rá, az én nőm az meg nem szabad préda.
2010. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
egyet ertek ... az elsovel
2010. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Az elsőnél a pont 100%-ban!!!
2010. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ez a pasikkal is így van, pasi is vadászhat, ha egyedül, vagy haverokkal megy buliba. Amúgy ez bizalom és hűség kérdése szerintem. Ha barátnőkkel megy valaki, lehet egy szál pasija unatkozna, vagy szarul érezné magát csupa csajjal. Inkább sörözne a haverokkal, kanos bulit tartani.

Főleg ha a pasija a lánynak nem szeret bulizni. Főleg nem a kedvesével, mert nem szeret féltékenykedni, ha látja, hogy más pasik hogy stírölik :) bár nem az a lényeg hány pasi néz meg, hanem az hogy én csak a pasimat szeretem. :)

2010. nov. 11. 19:59
 5/13 A kérdező kommentje:

ennek örülök, akkor inkább nem mennék bulizni, mivel pasim nem szeret, hanem vele lennék, filmet néznénk, lehet a haverjaimmal, ő haverjaival és mi közösen, de kettesben mégjobban szeretek vele lenni :) amúgy nem szeretek bulizni.

Csak a csajok kedvéért megyek, meg a közös fotókért, és mert sajna pasim melózik, barátom nem szereti a disco zenét (igaz én sem) nem tud táncolni, és nem akarja h féltékenykedjek ha félreérthető helyzet alakul ki, meg ő sem akar féltékeny lenni ha más pasik akarnak táncolni velem azt mondja. Mondta megbízik bennem, és érezzem magam jól nyugodtan. Mondta ő is néha szeret haverokkal lenni külön, meg velem kettesben, de nem buliban.

Vagy egyedül. Csak nem akarok neki sok lenni, nem akarom, hogy megunjon

2010. nov. 11. 20:02
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az első válaszolónak nincs igaza. Egy párkapcsolat az a bizalomra épül. Mért ne mehetne el bulizni nélküled. Ez nálam mindig is így volt ő is mehetett nélkülem és én is mehetek nélküle. Nem vagyunk összenőve. Engem pont az idegesít egy nőbe aki nem akar se elengedni egyedül, meg ő se megy el a barátaival.
2010. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

naja, a bizalom a legnagyobb ajándék :)

meg nem pasizni megyek oda

2010. nov. 11. 20:10
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól is függ, hogy milyen buli. Egy csajbuliba bármikor illik elmenni, de idegen pasikkal táncolni szerintem nem tisztességes a pároddal szemben... Ez alól kivétel a társastáncos hely, de én ott is csak az ismert haverjaimmal szoktam max. táncolni, akiket a párom is ismer.

Az, hogy külön is szerveztek programot, szerintem rendben van, de valamilyen határt szerintem fel kell állítani.

2010. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
vannak ott pasik is, de idegenekkel nem beszélünk, és ha csajozni akarnak lekoptatjuk őket, csak a barátnőinkkel foglalkozunk, keveset iszunk, és táncolunk. Nem kell ahoz pasizni, vagy pasival táncolni attól még h vannak ott azok is. Szerelmes vagyok a páromba. Igazából nem szeretek nagyon bulizni, de elmegyek, hogy lássa tipikus nő vagyok, aki nem csak itthon kotlik, hanem igenis igényes és vannak barátnői, meg tud élni, nem csak a szerelemből áll a világ. Nem akarom h elbízza magát, vagy megunjon, vagy lekakiljon. Hiányozzak neki, és jólesik ha kicsit félt, vagy kíváncsi mit csináltam :) így jobban érezteti, hogy szeret :)
2010. nov. 11. 20:13
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én bele őrülnék, ha egyfolytában a nyakamban lógna a kedvesem... Menjen szépen egyedül ide-oda. Szórakozni is ha úgy tetszik neki én megbízom benne annyira ( meg magamban is), hogy semmi bonyodalom nem történhet. Szerintem az a leggagyibb, ha szórakozni együtt megy egy pár. Vagyis úgy, hogy a baráti társaságukkal.. Abból kb. semmi jó nem fog kisülni. Vagy csak kettesben, de ahhoz meg nem kell buli hangos zenével, füsttel, piával... Vagy menjenek külön a baráti társaságukkal. Ha ugyanis együtt mennek a barátaikkal akkor nem fogják igazán önmagukat adni és nem tudnak teljesen kikapcsolódni sem.

Mondjuk ez teljesen más, ha mondjuk már nem friss a kapcsolat , tehát néhány éves és idősebbek is. Akkor már el tudnak egymástól szakadni egy buliban is.


Ui.: Én kikötöttem, hogy ha elmegyünk szórakozni akkor csak akkor jöjjön oda, ha bántják, provokálják, vagy ha menni szeretne haza...

2010. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!