Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek tetszik ha egy lány félhosszú hajú?

Figyelt kérdés
Mert mondjuk nem akrja se rövidre levágatni se hosszúra megnöveszteni.CSak kíváncsiságból kérdezem.
2011. máj. 3. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez milyen kérdés? Miért ne tetszene????? ... -.-
2011. máj. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem csak sokat olvastam h csak a hosszú hajúak jönnek be sok fiúnál!Azért kérdeztem!Mert nekem ilyen van és se a hosszú se a rövid nem jó!Kíváncsi voltam mi a vélemény a félhosszúról!
2011. máj. 3. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szar helyen olvastad. A legtöbb lány félhosszú hajú és mégis bejön a férfiaknak. Kétlem h ezen múlna.
2011. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Chuck ***** válasza:
Alkat függő, ha jól ál, akkor szinte mind1, de ha nem áll annyira jól.....
2011. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Láttál már félhosszú hajú lányt? Igen? Akkor valakinek tetszik.

Azért nyerő a hosszú, mert az egyértelműen nőies. Ne legyél kopasz, ne legyél tüsi és minden rendben lesz.

2011. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!