Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg jó a megérzésem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jó a megérzésem vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már találkoztam párszor a buszon és nagyon tetszett. A metrón is együtt mentünk és úgy éreztem hogy van köztünk valami. Aztán sokáig nem láttam de a múltkor felszálltam a buszra és ott volt. Mint a villám úgy csapott belém az az érzés, és úgy éreztem hogy neki is tetszem. Leültem és leült mellém (de szerintem csak azért mert üres volt a busz és miért ne)aztán a metrón is "együtt" mentünk. Én szálltam le hamarabb és mielőtt leszálltam volna visszafordultam egy futópillantásra rá és ő is engem nézett. Nem vagyok valami nagy flörtkirálynő (sőt)de ezt jó jelnek vettem.

Aztán kiderült hogy azért volt olyan ismerős mert tényleg ismerem valahonnan mert van egy csomó közös ismerősünk a neten. Be is jelöltem ismerősnek de ő nem jelölt vissza pedig láttam hogy volt azóta fent az adatlapján. Így úgy döntöttem hogy visszavonom a jelölést mert biztos félre értelmeztem és mégsem tetszem neki, de még mindig nagyon \'bele vagyok esve\'.

Akkor most mivan? Tényleg rossz volt a megérzésem vagy csak beképzeltem? Pedig már volt olyan hogy valaki tetszett és éreztem hogy neki nem tetszem és nem is erőlettem. Most már nemigazán tudom hogy mit tegyek ilyenkor, mert nem akarok valakire ráakaszkodni akinek nem tetszem.

Bocs hogy ilyen sokat írtam de remélem lesz aki elolvassa és tud segíteni

(16/L)


2009. márc. 8. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

amiért nem igazolt vissza az még nem azt jelenti,hogy nem tetszel neki.Ha leült melléd a buszba és a busz üres volt akkor természetesen bejössz neki .. Tudod a fiúk mienek inkább képesek állva maradni minthogy leülljenek egy nekik nem tetsző csaj mellé.:)


Én sok sikert kívánok hozzá,és ne add fel is könnyen:)

2009. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami apróság miatt nem jelölt vissza,és bitzos nem azért mert nem tetszel neki:)...

Ha leült melléd és üres volt a busz akkor az valami jel biztosan ;) nagyon szorítok nektek:) sok sikert és te is próbálkozhatsz egy mosollyal vagy ilyesmi:)

2009. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos tetszel neki, de lehet, hogy barátnője van, és emiatt nem mer ismeretséget kötni, mert az csak bonyodalmakat szülne.

Ha te adtál neki egyértelmű jelzést, és mégsem lépett komolyan, akkor vagy ez, vagy valami másik ok az, amiért nem mer lányhoz közeledni, egyik lehetőség sem bizalomgerjesztő.

2009. márc. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, lehet hogy bejelölöm még 1x és meglátom mi lesz. :)
2009. márc. 9. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!