Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akibe nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok, szerintem tetszem neki, de ezt ilyenkor sose tudni, lehet hogy csak beképzelem, szóval mit csináljak hogy megmutassam neki menyire szeretem és hogy nem tudnék élni nélküle?

Figyelt kérdés

Valami olyan nagyon nagyon meggyőző kell, valami hihetetlenül jó aminek nagyon megörülne, kérek ötleteket.

17-f


2009. febr. 13. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem mosolyogj rá sokat, legyél vele nagyon kedves, örülj vele együtt, vígasztald meg... ilyesmi... miből gondolod, h. tetszel neki?? am. a legjobb az lenne, ha elmondanád neki, mert ha vívódsz, akkor talán sosem lesz belőle semmi...
2009. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom mit gondoljak, egy osztályba járunk, először ellene voltam hogy valakit is kinézzek az osztályomból, de a szerelemnek nem tudok parancsolni....... Igy egy ideig megpróbáltam kerülni hátha elmulik de nem megy, és ő is kerül engem, a tekintetem, csak MSN-en beszéltünk még igazán, azért gondolom hogy tetszek neki, mert van hogy megakad a tekintetünk egy ideig, nem lehet szemezésnek nevezni, de olyankor elkap az a nyugodt érzés, meg az is furcsa hogy MSN-en elég szabad mikor velem beszél, nem olyan mint suliba hogy csak köszönünk, itt ő is beszél és én is :D

De mint mondtam ez lehet hogy hülyeség és csak azért van igy mert azt akarom, minden esetre megpróbálok a kedvére járni, aztán elhivom mozizni vagy valahová :D

2009. febr. 14. 17:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Nah mostmár nemtom hogy tetszem e neki, pffff össze vagyok zavarodva...
2009. febr. 15. 15:06
 4/4 petikee99METINEZEK válasza:

Nyugi ,én s így vagyok.Csak velem már nem is beszél.

Szerintem üj le vele és beszéljétek meg me adj neki valami jó ajándékot.

2010. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!