Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire számít a belső? Nem vagyok egy adonisz, de nagyon kedves, figyelmes és vicces vagyok (mondták páran). Szóval ez mekkora esélyt ad?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 12:03
1 2
 1/16 szamóca. ***** válasza:
80%

nagyon, nagyon fontos a belső.

de fontos a külső is... ha tetszik, ha nem, kell hogy vonzódjak a pasihoz.

2011. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Pont annyi esélye van, mint a fiúknál a vicces, jó fej duci lánynak.
2011. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az a legfontosabb, de ahogy az előttem szólók is mondták, a külső megfog, a belső megtart.Sajnos igen szánit a külső is, de sok lány van és mindenkinek más tetszik:) biztos van akinek te egy Adonisz vagy:)
2011. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Már nem vagyok lány, de én mindig inkább belső tulajdonságok alapján választottam, persze az is fontos volt, hogy valamilyen vonzalmat érezzek fizikailag is a párom iránt, hiszen ha annyira taszítónak látom, hogy hozzá sem tudok érni, az nem jó. De az adoniszi külső soha nem volt feltétel, pedig válogathattam volna ilyenek közül is jócskán.

Viszont nekem a belső tulajdonságok közül a legfontosabb a határozottság, magabiztosság, humorérzék és az erős érzelmek voltak (persze sok más mellett, elég igényes voltam belső tulajdonságok terén).

2011. máj. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
A legfontosabb baj az szokott lenni, hogy a nem adonisz/istennő külsejű emberek olyan társat keresnek, aki adonisz/istennő külsejű, és nem értik, miért vallanak kudarcot. Pedig ha egy kicsit lejjebb tennék az igényeiket...
2011. máj. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

12:09

Okosat mondtál, ezért jár a zöld pacsi! :)

2011. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nagyon, de a külső pont annyira, mert a szexualitás ugye ......érted. Jó nő is akadhat a horgodra ilyen belsővel, de tartsd szem előtt, hogy nem túl soká, mert ha a szeri elmúlik, marad a látvány... és lépni fog egy szebb pofiért. Szóval mindenképp magadhoz hasanlót válassz, így nem ér csalódás.
2011. máj. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Akik ezt mondták rólad,azoknál probálkozz:)Mert meglátták ezt benned az csak jó:)

Úgy tűnik neked fontos a külső hiszen feltetted ezt a kérdést!AZ hogy nem vagy adonisz,azt te mondod magadról vagy mások?Ha magaddal megvagy elégedve,akkor azt mások is látni fogják.Ez a kisugárzás!

Ha a kisugárzás mellett még humorod is van akkor nyert ügyed van.Nézz körül és ne a szépet keresd hanem az értékeset!

2011. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ezt mondták rólam sajnos, és volt egy lány aki ezért utasított vissza. Mondjuk ő azt mondta, hogy maradjunk barátok, ami nem feltétlen rossz. Amúgy magammal az a baj, hogy nincs igazából...hogy mondjam, férfias testem...és kondizni sem tudok menni, mert volt egy éve a súlyos csuklósérülésem, és azóta nem emelhetek... Szóval ennyi!
2011. máj. 4. 13:54
 10/16 anonim ***** válasza:
nem vagyok lány, de azért hozzászólnék mert láttam már ezt-azt. szerintem az a helyzet, hogy ha nem talál egy lány vonzónak akkor teljesen mindegy, hogy mennyire vagy értékes ember, mert a vonzalom az alap! ha ez nincs meg akkor lehettek barátok és kisírja magát a válladon, de több nem lesz.
2011. máj. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!