Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú a lány elé szalad,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú a lány elé szalad, hogy kinyissa neki az ajtót, akkor szereti?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 20:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, én a nagymamám előtt is ki szoktam nyitni az ajtót, mert szeretem.
2011. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ha közben nem lökifel,akkor igen!
2011. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Hát nem is utálja.
2011. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Csak gondolom új az autó.
2011. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Háááát...az attól függ:D:D
2011. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 szamóca. ***** válasza:

:DD jók vagytok.


egyébként ez olyan erőltetett. engem irritál:D jó ha épp ott van és olyan fajta akkor nyissa ki hát nem bánom, de hogy odarohan meg ezzel tölti egész idejét hogy figyeljen mikor akarok leülni meg benyitni valahova... van nekem kezem.

2011. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Mitől függ???De akkor tetszem neki szerintetek,nagyon???De nagyon??
2011. máj. 4. 20:42
 8/30 anonim ***** válasza:

Jah...nekemis nyitották már ki...bár azóta szemezek a sráccal...de nemtudom tetszem-e neki :DD

Szóval...lehet, hogy csak kedvességből csinálta...:D

2011. máj. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
:P Engem mostanába szinte minden pasi-srác-férfi de még kisfiú is előre enged ill. kinyitja az ajtót nekem, akkor mindenki szeret?!:D
2011. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Na jó,de ez konkrétan úgy történt,hogy az ajtótól 5 méterre beszélgetett,aztán mikor meglátta,hogy közeledek az ajtó felé,akkor otthagyta a többieket és elém rohant...
2011. máj. 4. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!