Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira hova érdemes menni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira hova érdemes menni?

Figyelt kérdés
Én 18 éves (fiú) vagyok egy 16 éves lányt szeretnék randira hivni. Ismerem bár nem tul rég ota szoktunk dumálni meg minden . Első randira hova hivjam??
2011. máj. 4. 20:54
1 2
 1/15 Kingaa1 ***** válasza:
üdítő???
2011. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mozi
2011. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 szamóca. ***** válasza:

mozi neeee. az aaannyira kommunikációgyilkos.

hívd el egy jó teázóba ha olyan a csaj. vörösoroszlán v iylesmi.

vagy sétálni vmi parkba, egy kiállításra, egy koncertre, attól függ mit szeret a nő.

2011. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

igen a mozi a legjobb. ott aztán lehet beszélgetni.


sztem inkább üljetek be vmi teázóba/kávézóba vagy sétáljatok de sztem mozit semmiképp se

2011. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem úgy gondolják, hogy először mozi, megnézik a filmet, aztán meg sétálnak, és még kínos csend se lehet, mert ha más téma nincs, beszélhetnek a filmről! :D
2011. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Itt a jó idő.. hívd el valahova sétálni.. annál jobb nincs.
2011. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 szamóca. ***** válasza:
52%

hát ha nincs más téma akkor felesleges a randi:D

tiszta időpocsékolás.:D

2011. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

21:03

igen, te értetted, köszi :D


én is moziban voltam az első randin a barátommal.

tehát: találkoztunk kb fél órával a film előtt, addig beszéltünk stb, beültünk a filmre, (és nem síri csendben ültünk egymás mellett, a film közben is lehet pár mondatot beszélni 'húúú láttad? jaaa de durva :o imádom stallone-t *-* neeem, bruce willis jobb.. ' blablaa és utána már egyből felszabadultabban beszélgettek.) film után meg lementünk a duna partra és sétáltunk ültünk beszélgettünk.


jó nálunk nem volt kínos csend, bármiről tudtunk(tudunk :D) beszélgetni, de tényleg, ha nincs jobb, akkor így lehet beszélni a filmről elköszönésig...


17/L

2011. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
beszélgettünk már jopárszor 2esben kisértem haza is nem voltak tul magassan szárnyalo gondololatok amiről beszéltünk de azért beszéltünk annak ellenére hogy én alpjáraton nagyon csöndes vagyok
2011. máj. 4. 21:16
 10/15 anonim ***** válasza:

Nenene!


első randira Mozit NE!


Se elejére se végére!


Először találkoztok! Gondolj bele!


- Szia! Szia!

- Mit nézzünk??

- A sikoly jó lesz...

- okés menjünk

és csend csend csend


Gyakorlatilag semmit nem tudtok a másikról és már fizetsz egy mozit és ültök bent kukán és azon gondolkodtok, hogy vajon milyen lehet a másik és próbáltok a másikra nézni és méregetni...pffffffffffffffffff

Felejtsd el!


Teázó, kávézó, bár, valami ilyesmi! Beszélgessetek, ha jó idő van akkor menjetek sétálni! (persze ne pesten a belvárosban)

2011. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!