Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira hova érdemes menni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira hova érdemes menni?

Figyelt kérdés
Én 18 éves (fiú) vagyok egy 16 éves lányt szeretnék randira hivni. Ismerem bár nem tul rég ota szoktunk dumálni meg minden . Első randira hova hivjam??
2011. máj. 4. 20:54
1 2
 11/15 G.Mate válasza:
András te vagy az?
2011. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 G.Mate válasza:
Te vagy az manó?
2011. máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
NEm nem én vagyok:D Az eddigi válaszokat köszönöm
2011. máj. 4. 21:31
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem,a mozi nagyon jó. Csak nem az első randira való. De ha már közelebbről megismertétek egymást,akkor utána már az egyik legjobb közös időtöltés lesz.

Legalábbis nekem :)

De komolyan ott össze lehet bújni,a film hatására érezteted vele h mennyire szereted és viszont.

Csak olyan filmre kell beülni ami ehhez dukál.

De általában a nagysikerű filmekben a szerelmi szál alap.

A zenével simán el lehet varázsolni minden lányt,én már csak tudom mivel DJ vagyok. De merem állítani hogy a jó filmeknek is megvan a maga szerelmi varázsa,nem is kicsi :)

Egyébként ahogy már írták, itt a jó idő,irány a szabad! :D

2011. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én egy jó kis szaftos disznótelepet javasolnék az tiszta izgi :D
2011. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!