Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmegyünk uszodába, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmegyünk uszodába, de én nagyon szégyellem az alakomat. Lent a többi?! 18/L

Figyelt kérdés

Barátok vagyunk,bár kicsit szikrázik körülöttünk a levegő.

Megbeszéltük,hogy Pest környékén elmegyünk egy jó uszodába a hétvégén.Azt mondják normális alakom van,nem vagyok telt se(lapos has stb),de narancsbőrös kicsit a fenekem és a combom.Ettől kicsit rosszul érzem magam..Hogy tudnám ezt leküzdeni? Már most kendőket keresek..:DD Ez a fiúkat nagyon zavarja ? Köszi a válaszokat :):(


2011. máj. 5. 16:30
 1/10 Kingaa1 ***** válasza:
ha jól elvagytok mit számit a bőröd?
2011. máj. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És csak most kezdett zavarni a narancsbőr? Vagy pont most lettél csak narancsbőrös? Gyanítom ha annyira zavar lett volna időd tenni ellene. Most maradt a kisnadrágos fürdőruha, mint lehetőség.
2011. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem gáz egyáltalán.


senki sem tökéletes, nem hiszem, h a srác az lenne.

ha bejössz neki akkor tök mindegy milyen a segged

2011. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A fürdőruhám nem kisnadrágos,egy gyönyörű fürdőruha,sajnos pont teljesen látszik a fenekem benne..

Nem,régebb óta narancsbőrös,próbáltam tenni ellene de rosszabb lett mint volt....

2011. máj. 5. 16:38
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem ezen ne parázz.

a normális fiúk (akiknek nem az a napi elfoglaltságuk, hogy minél vékonyabb és tökéletesebb lányt keressenek) észre sem veszik.


ezen nem múlik semmi :)

2011. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok


+ sokkal vonzóbb ha látja, hogy elfogadod magad, és jól érzed magad, mintha végig takargatnád a problémás részeket (tapasztalat)

2011. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az alakodon egészséges étrenddel, a gyorsan felszívódó szénhidrátok (kenyér, tészta, rizs, krumpli) kerülésével, hús, tojás, gyümölcs, zöldség bőséges fogyasztásával hónapok alatt tudsz változtatni. Koplalás vagy bármilyen csodaszer nélkül.
2011. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem észre se fogja venni :)
2011. máj. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. máj. 5. 17:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki, akkor nem hiszem, hogy a narancsbőröd miatt letenne rólad. :)
2011. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!