Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srác 16 lesz, én meg 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác 16 lesz, én meg 18 vagyok. Ciki lenne, ha randiznánk?

Figyelt kérdés
Tetszik, nem biztos, hogy egymás barátai előtt fel mernénk vállalni egymást... Segítsetek!!
2009. márc. 9. 18:07
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
91%

Nem ciki.

Eggyik barátnőm is 19éves a pasija meg asszem 17!

És ennek ellenére jól megvannak!:)

2009. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az. Én 23 éves koromban 30 éves nővel jártam és mindketten fel mertük vállalni a másikat bárhol és bárki előtt.
2009. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a ciki? 2 év korkülönbség semmi.

(Barátom 16, én 24... soha senki nem szólt be emiatt)

2009. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Tudom, de a mi környezetünk, nem toleráns ilyen helyzetben. És ha várnánk nyárig? 3 hónap alatt kiderül, lenne-e elég erős a kapcsolatunk, hogy ne tegyék tönkre a barmok.


Ez nem liliomtiprás?

2009. márc. 9. 18:23
 5/41 anonim ***** válasza:
49%

Nézd ha ő 23 lenne te meg 25 akkor azt mondanám kit érdekel.

De így igen egy kicsit ciki. A "barátnőid" fogják először megemlíteni neki, hogy "mi van, már az ovoda is játszik nálad?"


A srác haverjai meg csorgatni fogják a nyálukat és iszonyat irigyek lesznek.


Szóval neked rossz lesz, a srácnak meg nagyon jó, ha a baráti dolgokat nézzük.


(És igen csináltam ilyet és igen én voltam a fiatalabb.)


25/f


25/f

2009. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

és hova menjünk randizni?

Egyikünk sem túl gazdag, valami romantikus, és olcsó lenne jó...

2009. márc. 9. 18:25
 7/41 anonim ***** válasza:
84%
A hozzáállásod elég furcsa, biztos vele szeretnél te lenni? Mert akkor nem azzal foglalkoznál hogy ki mit fog szólni. 16 évesen nem kiskorú már.
2009. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
22%

A hozzáállása azért ilyen, mert nagyon jól tudja, hogy amit leírtam az igaz. Ilyen kapcsolat nincs. Ilyen korban igenis számít az 1 év korkülönbség.

Teljesen más a két kor sajátossága...

Ennek a kapcsolatnak nincs jövője.

Illetve az én tapasztalatom szerint semmi értelme sem. Nem egymás miatt, hanem a környezet hatásai miatt.

Gondolkozzatok már egy kicsit.


Viszont továbbra is azt mondom, ha a srác lenne 18 éves és a lány 16 azt még jobban megértem. Reális alapja is van, elfogadotabb és értelmesebb márcsak a jövő szempontjából is.


25/f

2009. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Ezért gondoltam, hogy várok nyárig..aztán szept.ben meg a suliba nem fogunk járni.. és ha elballagtam akkor meg nyíltan lehet hogy neki se legyen kellemetlen és nekem sem.
2009. márc. 9. 18:31
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Hé gondolkozzatok már...Ha tetszik a gyerek, simán jöjjetek össze, és szarjátok le a többi embert,aki beszólogat...sztem egymásnak fontosabbak vagytok,mint a többiek.
2009. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!