Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem nála? Mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála? Mit csináljak, hogy rájöjjön, hogy szeretnék tőle többet?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel összeismerkedtünk. Leveleztünk meg hasonlók. Nagyon rendes, aranyos és nagyon jól el tudtunk beszélgetni, de nem tudom, hogy ő akarna e tőlem valamit. Én szeretnék.
2009. márc. 9. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szió.

ahogy leírtad a levelezést meg hasonlókat lehet h a srác is akar vmit de nem mer lépni.

ha türelmes vagy megvárod míg észbe kap de ha érdekel a dolog kérdezd meg tőle nyugodtan h akar-e vmit.^^ énis már a 2.nap után rátértem 1 csajjal a lényegre és most érzem h 1re közelebb kerülünk 1máshoz.

2009. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ahogy ismerem afiukat levelezni nem leveleznek bárkivel szerintem sem mer lépni..:) probáld meg:)

írd le neki...kérdezd meg h van a e barátnöje s ha nincs akarna e..stb:D

L/14

2009. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké! Köszi! Hát remélem nem csak barátnak tekint vagy valami! meg fogom kérdezni és esetleg, ha mégsem akkor így jártam. Keresek másikat! :D De remélem, hogy ő is akar tőlem valamit!
2009. márc. 10. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!