Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az összes csaj, akivel szorosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes csaj, akivel szorosabbra fűzném a kapcsolatot, pl járnék velük az összes azt mondja legyünk barátok. Miért?

Figyelt kérdés
Itt nem érdekel a pozitív lehetőségek tárháza, egyszerűen mik az okok? Nem vagyok pl. férfias, nem nyomulok eléggé, nem szedem a szemöldököm vagy mi a franc miatt?? Sok éve mióta próbálok csajozni mindig ezt kapom és rohadtul elegem van belőle!! Se barátok, se idősebbek, se maguk a delikvensek nem tudnak semmi értelmeset erre mondani, és ez egyszerűen megörjít. Mondjatok légyszíves pár lehetőséget, mi miatt kerülök a barát zónába, hiába próbálok tanulni a hibáimból, úgy alakítani a helyzetet mintha nem is érdekelne annyira a csaj (mert ha kimutattam csúfosabbakat buktam), bármennyire is nagystílűen kezelem a helyzetet nincs sikerem!! Ápolt vagyok, jó illatom van, parfümöt is használok, nincs szájszagom, pattanásom, nem korpás a hajam, jó humorom van, sokan élvezik a társaságom, de egyszerűen nem jön össze. Mik lehetnek az okok????
2009. jún. 16. 19:50
 1/9 anonim válasza:
49%
Erre én is nagyon kíváncsi vagyok, mert ugyan ebben a cipőben járok!
2009. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen még nem találtad meg azt a csajt, akinek az esete vagy.:D

De amúgy ennek millió oka lehet.

Nem lehet, hogy túl gyors a tempód? Nem lehet, hogy magasra teszed a mércét? De az is lehet, hogy egyszerűen csak a humorodba beleszerettek, jót hülyültek veled, és ezért csak havernak kezelnek, mert a haverral szoktak így hülyülni...

Nem lehet, hogy túl komolytalan vagy? Mert ez is lehet baj.

Hány éves vagy amúgy? Szerintem még lesz időd találni egy neked való csajt.:)

Csak gondoldd át, mi lehet a baj veled. Mi nincs meg benned, ami egy más pasiban meg van.

16/L

2009. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

És erre itt keresed a választ? Így elég nehéz.


Azért minden személyeskedés nélkül egy pár opció:


- Nem vagy férfias

- Csak te gondolod, hogy jól nézel ki, amúgy nem

- Csak te hiszed, hogy jó az illatod, amúgy pacsuli.

- Nincs jó humorod, csak te nevetsz magadban jókat, más nem

- Senki nem élvezi a társaságod, csak nem akarnak megbántani


Amúgy a "legyünk barátok" duma szerintem tipikusan az az eset, hogy bírlak, de ciki lennél az utcán.

2009. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vonzódnak hozzád a lányok.. aranyos rendes stb.-nek tartanak, csakhogy ez automatikusan azt jelenti, hogy barátként gondolnak rád.

Ha nem vagy férfias, az baj. Ha nem nyomulsz eléggé, az nem tudom baj-e, szerintem nem. Az viszont egyenesen nem baj, hogy nem szeded a szemöldököd. Most komolyan.. melyik férfi szedi? Csak a melegek.. kb.

Naszóval a lányokban meg kell próbálnod felébresztened a vonzalmat, én ide most nem tudom leírni, de ha tényleg érdekel, olvasd el: Zsédenyi Csaba - Kulcs a nőkhöz c. könyvét, és talán rájössz mi a probléma. Sok sikert! ;)


-Cs87-

2009. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mégis mennyi idős vagy? Amúgy nálam is ugyan ez a helyzet.

30/f.

2009. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Mint lány írom, hogy ha egy pasival tök jól elvagyunk,klappol minden és feljön lehetőségként a járás, akkor csak az esetben utasítom vissza, ha:


1. nem néz ki elég jól

2. régi haver, sok közös barát


Szal sz.tem a külsődön kellene csiszolni egy jófej, helyes pasival biztos sokan akarnának járni.

2009. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

A vonzalom nem választás kérdése. Magyarul a lányokban tudat alatt dől el hogy vonzódnak-e valakihez, vagy sem. Tehát a recept egyszerű, azért kerülsz bele a barát zónába, mert nem tudod hogy kell vonzalmat ébreszteni. Ezt nem lehet röviden 1 mondatban leírni hogy hol cseszed el, ez annál sokkal hosszabb történet, mindenki máshol hibázik, azaz máshol akad el. Tanácsot persze tudok adni, írj privátot és megbeszéljük.


Amúgy meg az egyik előttem hozzászóló által ajánlott Kulcs a nőkhöz könyvet melegen ajánlom, mindenre nem megoldás, de kiindulási pontnak tökéletes!


21/F

2009. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

22:17-es válaszoló vagyok. Még annyit hozzá akarok tenni, hogy a vonzalom felébresztéséhez egyáltalán nem kell jóképűnek lenni. Az egy segítség ha az vagy, de nem szükséges feltétel. Láttál már semmitmondó, vagy ronda külsejű pasi mellett bombanőt? Na látod. Az a különbség hogy ő tudta hogy kell vonzalmat ébreszteni, mert valamikor ráérzett. Semmi baj nincs abban ha valakinek ez nem megy, a dolog tanulható!


Konkrét esetekkel (amikre tudok tanácsot is adni, mert így a kérdés túl általános) még mindig elérhető vagyok privátban.


Szép napot!


21/F

2009. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
Taniiits mester:P:P:P
2009. jún. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!