Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jövőre ballag! Hogyan kérdezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövőre ballag! Hogyan kérdezzem meg tőle hogy tetszek-e neki?

Figyelt kérdés
Már sok ideje tetszik egy 8.-os srác(7.-es vok).Ugye jövőre elballag és akkor valószínűleg nem látom annyit.Egy folyóson van az osztályunk.Szünetekben bámuljuk egymást és mindig mosolyog rám :).Mit csináljak??Help!!!!
2011. máj. 7. 17:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi nem jövőre!Hanem idén :/
2011. máj. 7. 17:44
 2/8 anonim ***** válasza:
beszélgess vele
2011. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már nincs sok időd.Először is kérd el az msn címét, biztos van.Ha már megvan, akkor ott viccelődjetek és kérdezz tőle (mi a kedvenc szine, filmje stb), a lényeg hogy kommunikáljatok.Aztán ha már jobban megismerted, iskolában szólitsd meg, beszéljetek szünetekben.Majd egyszer kérdezd meg tőle hogy nincs-e kedve elmenni valahová (fagyizni, sétálni, amit akarsz).És ha már eljön az ideje tedd fel neki a nagy kérdést.Ha igent mond happy end, ha nemet, akkor nem mondom hogy nem vesztettél semmit, de legalább már elballagott, és többet nem kell a szemébe nézz jövőbe, és találhatsz magadnak mást is.Bocs, ha nem elég jó a válasz, de jobbat én sem tudok mondani:S
2011. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocs, elfelejtettem leírni, hogy ne szerénykedj ha vele vagy, a félénk lányok nem biztos hogy bejönnek neki.
2011. máj. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát félénk nem vagyok az biztos!! :)

Köszi a segítséget.:) De mivan ha beáll a kínos csend??Miről beszélgessünk?

2011. máj. 7. 18:01
 6/8 anonim ***** válasza:
hogy vagy?mit csinálsz?mi a kedvenc filmed, kajád, italod, bármit megkérdezhetsz..
2011. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi a hobbija pl. (első vagyok)
2011. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pl. melyik a legszimpatikusabb párt a számára?
2011. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!