Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mit néztek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit néztek meg egy lányon, MI KELL NEKTEK?

Figyelt kérdés

Mit néztek meg először? Mi az ami a legjobban számít?

Mi a jobb, ha hosszú a haja vagy ha merészen rövid? Kell a Pamela Anderson mell? A rövid láb is van olyan jó, mint a hosszú?

Hogy viselkedjen egy lány, hogy teljesen elvarázsolja a fiút? Legyen ördög vagy angyal? Vicces vagy komoly?

Mi az ami végképp visszataszító? Milyen viselkedés jó és mi a rossz? :)


2011. máj. 7. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Rövid haj? Semmiképp. Az a leszbik divatja..DD
2011. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Elöször arcát úgy összegségben,majd részleteseben példuál meg nézzem a szemét és száját.

Haja legyen hosszú ,de lehet vállig érö ,tehát nöis legyen ebböl a szempontból.

Melle :D nem kell pamela mell ha nem az ami úgy tenyérbe fér.

Legyen vicces és angyali,imádjon nevetni mert szeretem ha egy lány nevet.

Visszataszító ha beképzelt,bunkó.

2011. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

szerintem a fiúk először és hosszasan egy lány arcát nézik (tapasztalat)

utána jön a dekoltázs (ha kint van)

végül, ha a lányon miniszoknya/rövid nadrág van, akkor a lábak

2011. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
a rovid haj nem nyero, a mellmérethez annyit, hogy ne legyen se túl pici, se túlságosan nagy :) popsit szoktam megnézni, és szeretem ha egy csaj ordog
2011. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nézek először: arc (hátulról haj), szemét, száját, fenekét, lábát, kezét.

Legjobban számít: arc.

Haja legyen hosszú egyenes, vagy enyhén hullámos.

Melle nem számít.

Lába nem pálca, átlagos hosszú és szép formás tappancsa legyen.

Vad, szeret viccelni és érti is azt. Nem kell az első pillanattól azon aggódni, hogy istenem csak meg ne bántsam valamivel.

Visszataszít a túl sok zsír, a narancsbőrös fehér, kékviszeres bőr. Ja és ha kiáll a csontja, az sem túl egészséges és esztétikus.


Jó viselkedés: nem búvalbaszott, szeret poénkodni, szereti a testi kontaktust (ütögetés lágyan pl.), komoly pillanatokban legyen ő is az, legyen nyitott mindenre.

2011. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nekem te kellesz<3
2011. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

én a hosszú szép ápolt hajat szeretem, de ne ilyen seggig érő hosszú mer az már zavaró xd Váll és segg közötti :D Melle az legyen valami, nem baj ha kicsi de azért meg lehessen fogni na :D A lábai ne legyenek túl hosszúak azt nem szeretem :)

Az hogy hogy viselkedjen... Az tök változó :D Én szeretem ha érti NORMÁLIS humor, és benne van mindenben (pl úgy értem hogy nem hoz olyan kifogásokat hogy ezt nem mer lejön róólam a smink vagy koszos lesz a ruciim..:D) Szóval életre való legyen és szívesebben legyen mondjuk kint egy baráti kerti partyn balatonon mondjuk mint egy szar esti brutál nagy discoba... :D

2011. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sztem van akinek jóláll a rövid haj :P

De amugy itt az a lényeg mint fordítva..hogy a lánynak mi tetszik a fiún, szóval ugygondolom hogyha megvizsgálod másik szemszögből akkor rájössz, hogy mindenkinek másjön be. Például lehet hogy egy pasi aki neked nemjön be, egy barátnődnek bejön stb. Szóval olyan hogy hogykéne kinézni vagy hogy változtass a belsődön az mind mind fölösleges. Mindenkinek van gyengéje. Nekem pl. a vörös hajú csajok valamiért nagyon bejönnek, de minden változik, vot idő amikor a szöke volt idő amikor a barna volt olyan hogy bejött. és persze ha az arca tetszik akkor mindegy milyen színű a haja :) Sztem találd meg a saját stílusodat, hogy mi áll jól, milyen hosszu haj illik hozzád, milyen szinű, pl sötétebb haj barnább bőrhöz, szőke vagy vörös sztem porcelánfehér, vagy elég világos bőrhöz megy stb. stb :)

A belsőd meg olyan amilyen, valakinek ugyis megfog tetszeni tuti. Nekem maximum az szok lenni szálka a szemembe ha egy csaj nagyon gyerekesen viselkedik, ezalatt azt értem hogy mindenen nevetgél-vihog,nemlehet vele beszélgetni normálisan és NEMTUD komoly lenni.. Persze ezt se kell félreérteni, hogy ezentúl nem nevetsz, mert a mosoly az fiatalít is, jobban is áll mindenkinek a mosoly mint az üres tekintet vagy szomorúság az arcon, és belül is jobb érzés ha nemfojtasz el ilyeneket :D Az a lényeg, hogy magadnak megfelelj és hozd ki magadból a lehető legtöbbet(ne hanyagold magad pl.) és érezd magad jól a bőrödben :) Amugy erről még sokat lehetne beszélni, jó kérdés :)

17/F --Szala--

2011. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Arc, haj, alkat.
2011. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Először is összképet nézek

-sportos alakja legyen (disznó nemkell)

-lehetőleg hosszú haja legyen, elég ha vállig ér de azért ne nézzen már ki fiúnak

-pamela tőgy nemkell, inkább legyen kicsi de feszes és ugyanez érvényes a fenékre is.

-el lehessen vele beszélgetni komoly témákról, de legyen benne minden h.lyeségben is.

-ne legyenek káros szenvedélyei(pia, cigi, kábítószerek)

2011. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!