Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csókoljak meg egy fiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljak meg egy fiút?

Figyelt kérdés
Már sokszor csókoloztam de mindig a fiú csókolt meg engem.13 éves vagyok.Hülyeségeket ne írjatok meg azt se hogy túl fiatal vagyok.Köszi.
2008. febr. 15. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a csokolozáshoz NEM vagy tul fiatal, ne aggodj, szeritnem ezt nem fogják neked irni. :D

hát csak akkor tudsz megcsokolni egy fiut ha már olyan köztetek a hangulat a vonzalom meg a helyzet. a legjobb az hogyha kettesben beszélgettek és tudod hogy tetszel te is a srácnak akkor ha valami aranyosat mond akkor adj egy puszit az arcára után meg a szájára, és utána már beindul a dolog. :D

2008. febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már 1x megkaptam hogy inkább babázzak,meg kevin meg barbi csokolozzon ne én.Mindenki csak ilyeneket írt.Már járunk,de más megcsokolni valakit mint csak ugy csókolozni hogy ő csókol meg.
2008. febr. 15. 17:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

akkor ő a 18 éves pasi? én odasem írtam azt hogy kevin meg barbi, különben is nem is kevin a neve a fiu barbinak hanem Ken. :D csak azt irtam hogy egy 18 éves fiú már mást is akarhat amire te még nem vagy kész. de csókrol szó sem volt abban a kérdésben. és aválaszok sem a csókra vonatkoztak hanem arra hogy ne feküdj le még senkivel mert ráérsz késöb ,azt senki sem mondta hogy ne csokolozz.

tehát akérdésedre a válasz, ha már jártok akor bármikor csokolozhattok nem értem mi a gond, bujj oda hozzá és csókold meg bitos nem fog ellene tiltakozni. csak bátorság!

2008. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem 18 éves.Nekem ezt élőbe mondták az idősebb barátaim.
2008. febr. 15. 18:08
 5/11 A kérdező kommentje:
Én először irok ide.Amugy 16 éves.
2008. febr. 15. 18:10
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

érdekes most azt irod hogy élőben mondták neked az elöb pedig ezt írtad. : "Mindenki csak ilyeneket írt"

ezért gondoltam hogy te tetted fel at a kérdést is amikor a 18 éves pasiról volt szó. mindegy ha mondták neked vagy írták akkor is hülyeségnek tartom hogy 13 éves korodban ne csokolozhatnál, aki ilyet mond az elég prüd emberke. szeirntem azzal nincs semmi gond a legtöbben akkor esnek át az első csokolozáson vagy még elöbb, főleg mostanában....

2008. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mert sötétség van a fejembe.nem titkolom.mind1.nem kell több válasz
2008. febr. 15. 18:45
 8/11 anonim válasza:
96%

Azér' is válaszolok!!! NESZE!


Így kell: "CUPPP!"


;) :D

(Sok sikert!)

2008. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is válaszolok!!!!!

Ha jártok akkor nem kérdés... Egy kis bátorság, odabújsz és megcsókolod!!!Ennyi. nem kell ettől félni, még örül is neki!!!

2008. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi!:D
2008. febr. 18. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!