Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácsokat szeretnék főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat szeretnék főleg fiúktól! Mit tegyek, hogyan csináljam? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác már egy jó ideje, de nem ismerjük egymást csak látásból..és nem tudom, hogy hogyan juttassam a tudtára, hogy ő nekem nagyon is bejön..még soha nem volt ilyen, hogy ne merjek odamenni hozzá és beszélgetésbe kezdeni, vagy hogy ne írjak neki vhol, de ő más..félek,hogy ha csak úgy megmondanám neki, hogy tetszik akkor kinevetne, vagy gyerekesnek gondolna..tanácsok?

17/L


2011. máj. 8. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért gondolna gyerekesnek? Idősebb nála? Amúgy ha nem ismered egy ismerősét aki által tudnál érdeklődni, és ő valószínűleg nem fog lépést tenni. Akkor nem marad más mint hogy odamész és összeismerkedtek, ha a srác kicsit is normális és bejösz neki akkor nem hiszem hogy kinevetne.
2011. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálad
2011. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs közös ismerősötök? Oda küldöd hogy beszélgessen vele, te beugrasz, és elkezdesz csak úgy beszélgetni vele:b Bekapcsolódsz a témába vagy mittomén. Másrészről meg hülyeség hogy ki fog nevetni... Akkor ő lenne a gyerekes.
2011. máj. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem először vedd fel vele kapcsolatot MSN-en vagy Facebookon vagy vhol. Ott beszélgessetek és ha szívesen ír rád utána akkor valszeg bejössz neki és utána mát bátran elhívhatod valahova :D
2011. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha te is bejössz neki, akkor menj oda és beszélgessetek.Csak várd meg a tökéletes alkalmat, mikor már jól kiismertétek egymást, és csak akkor tedd fel a nagy kérdést.
2011. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
amikor elmegy melletted akkor egy Szia-t nyugottan odadobhatsz neki már attól elkezd a fejébe szaladgálni a gondolat hidd el :D én ezt egy jelnek tekinteném ha egy ismeretlen köszön neked szimpatizálna veled
2011. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!